Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
12 bin Euro’luk hediye
12 bin Euro’luk hediye
Burak Özçivit 4 Haziran’da doğum gününü kutlayacak olan sevgilisi Fahriye Evcen’e önceki gün sürpriz yaptı.
Magazin 2 Haziran 2016 - 23:41

Burak Özçivit 4 Haziran'da doğum gününü kutlayacak olan sevgilisi Fahriye Evcen'e önceki gün sürpriz yaptı. Evcen'i önce kahvaltıya götüren yakışıklı oyuncu, akşam saatlerinde bir eğlence düzenledi.  Özçivit, sevgilisine 12 bin Euro'luk takı seti hediye etti.

4

ÇiFTETELLi OYNADI

Fahriye Evcen yeni yaşını sevgilisi Burak Özçivit ile birlikte Akaretler'de bulunan Hatay Antakya Sofrası'nda kutladı. Coşkulu geçen partide Burak Özçivit çiftetelli ve zeybek oynarken Fahriye Evcen bol bol göbek attı. Özçivit'in sevgilisine ilk sürprizi  ‘Happy Birthday' yazan dev balonlar oldu.

5

YILDIZLARIN TERCiHi 

Yakışıklı oyuncunun asıl sürprizinin ise mücevherleri çok sevdiğini bildiği Evcen'e aldığı 12 bin Euro'luk takı seti olduğu öğrenildi. Özçivit'in aldığı ve yabancı yıldızların da tercih ettiği Gucci'nin Bamboo koleksiyonuna ait set; saat, yüzük, kolye, küpe ve bileklikten oluşuyor.

6

Evlilik sorusuna gülümsediler

Burak Özçivit, sevgilisi Fahriye Evcen'in doğum gününde dizi çekimleri olduğu için kutlamalara iki gün önce başladı. Evcen'i önce Rumelihisarı'nda Boğaz'a karşı sabah kahvaltısına götürdü. Ancak çift hayranlarının yoğun ilgisi yüzünden romantik bir kahvaltı yapamadı. Hayranlarıyla bol bol fotoğraf çektiren sevgililer yöneltilen evlilik sorularına gülümsemekle yetindi.