Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Gülşen’in karnı belirginleşti
Gülşen’in karnı belirginleşti
Evlenirken 3,5 aylık hamile olan Gülşen'in karnı iyice belirginleşti.
Mustafa DERYAHAN
Magazin 6 Temmuz 2016 - 08:28

Geçtiğimiz aylarda uzun yıllardır birlikte olduğu sevgilisi Ozan Çolakoğlu ile evlenen Gülşen’in, hamile olduğu ortaya çıkmıştı. Anne adayı ünlü sanatçı hamile haliyle ilk kez görüntülendi.

Bodrum Türkbükü Sahne’de gerçekleştireceği bayram programı için Bodrum’a eşi Ozan Çolakoğlu ile gelen Gülşen hamile olarak çıkacağı programı öncesi deniz keyfi yaptı. İlk olarak ‘Cennet Koyu’na giden ve orada gazetecilerin olduğunu fark edip Güvercinlik sahiline geçen Gülşen, ıssız bir koyda denize girdi.

gulsenic

Karnı iyice belirginleşen Gülşen, eşi ile denize girip güneşlendi. Bol bol hatıra fotoğrafı çeken Gülşen yemeği de eksik etmedi. Doğum öncesi kilo aldığı gözlenen ve anne olacak olması sebebiyle sık sık atıştırıp meyve yiyen Gülşen görüntülendiğini fark etmedi. Denize atlarken fotoğraf çektiren Ozan Çolakoğlu eşi Gülşen’le sarmaş dolaş deniz keyfi yaptı.

gulsen