Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
‘14 Ünlü, 14 Kalp, 14 Şubat’
‘14 Ünlü, 14 Kalp, 14 Şubat’
14 Şubat Sevgililer Günü etkinlikleri çerçevesinde 14 ünlü isim pleksi kalp heykeller üzerine duygularını yansıttı.
Magazin 9 Şubat 2016 - 22:59

Ünal Demirkaya / udemirkaya@sozcum.com

14 Şubat Sevgililer Günü etkinlikleri çerçevesinde 14 ünlü isim pleksi kalp heykeller üzerine duygularını yansıttı.

BEŞİKTAŞ Belediyesi, 14 Şubat Sevgililer Günü için bir dizi etkinliğe imza attı. Etkinlikler kapsamında önceki akşam Raffles Otel Zorlu Center'da 14 ünlü isim tarafından tasarlanan kalp heykeller sanatseverlerin beğenisine sunuldu. Sosyal sorumluluk projesi kapsamında bir araya gelen Begüm Şen, Kenan Doğulu, Demet Sabancı, Ebru Akel, Enci Teker, Fikret Orman, Hülya Avşar-Zehra Çilingiroğlu, Kiera Chaplin, Mithat Can Özer, Osmantan Erkır, Sarp Levendoğlu-Birce Akalay ve Sıla gibi ünlüler duygularını kalp heykellere yansıttı. Serginin açılışı yine ünlü isimlerin katılımıyla yapıldı.


Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar “14 Şubat sonrası düzenleyeceğimiz baloda açık artırma ile satacağımız heykellerin gelirlerini Alp Şen Vakfı'na bağışlayacağız” diye konuştu.

Begüm Şen'in tasarladığı kalbin yanında kendisi gibi Arzu Sabancı da poz verdi. Tasarladığı ayna kaplı kalbin yanında, Begüm Şen imzalı duygusal bir yazı yer aldı.

‘14 Ünlü, 14 Kalp, 14 Şubat' adlı sergide sanatseverlerle buluşan kalp heykeller açık artırmaya sunulacak ve elde edilen gelirler sosyal sorumluluk projeleri kapsamında ayrılan fona aktarılacak.

Son güncelleme: 08:37 - 10.02.2016