Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
20’lerden 70’lere kadar spor tutkunları
20’lerden 70’lere kadar spor tutkunları
Yaşları ne olursa olsun, hedefleri form tutmak, fit olmak, kilo vermek.
Yüksel ŞENGÜL
Magazin 2 Ekim 2016 - 01:08

Yaşları ne olursa olsun, hedefleri form tutmak, fit olmak, kilo vermek. Dizilerden, filmlerden, podyumlardan tanıdığımız bu ünlüler futboldan boksa, tenisten aerobike ve pilatese kadar her türlü sporu yapıyor. Atatürk'ün “Sağlam kafa, sağlam vücutta bulunur” sözünü ilke edinenlere şöyle bir göz atalım…

23

BURCU ESMERSOY (40)
Oyunculuğu dışında bir dönem spor spikerliği ve program sunuculuğu da yaptığı için zaten her zaman sporun içinde yer alan Burcu Esmersoy, halter sporuna dikkat çekiyor.

26

İVANA SERT (36)
Aletli jimnastikten boksa ve pilatese kadar pek çok sporla ilgilenen İvana Sert, güzelliğini spora borçlu olduğunu söylüyor.

28

NEBAHAT ÇEHRE (72)
Sinemanın efsane oyuncusu Nebahat Çehre, 72 yaşında olsa da hâlâ genç kızlara taş çıkartıyor. Çehre, her sabah temiz havada yürüyüş yapmayı asla ihmal etmiyor.

24

BAŞAK PARLAK (27)
Televizyon dünyasının güzel oyuncusu formda kalabilmek için SPA ve fitness salonlarından çıkmıyor.

29

ÖMÜR GEDİK (45)
Şarkıcı, yazar, gazeteci ve hayvansever Ömür Gedik'in yaptığı sporlar arasında ilk sırada at binmek yer alıyor.

22

ASUMAN DABAK (46)
Türkiye'nin gülen yüzü Asuman Dabak, sörften yamaç paraşütüne ve bisiklete kadar her sporu yapıyor. Son dönemde ise dalmak en büyük tutkusu oldu.

21

CANSIN ÖZYOSUN (40)
Adrenalini yükselten sporları seven dizilerin sarışın oyuncusu Cansın Özyosun, yılın yarısını geçirdiği Kaş'ta sık sık yamaç paraşütüyle uçuyor.

27

SERENAY AKTAŞ (22)
Survivor'dan oyunculuğa geçen Serenay Aktaş, futbola aşık. Aktaş, bir dönem Zeytinburnu, Merter ve Antalya'da top koşturdu.

25

ECE VAHAPOĞLU (38)
Yazar, sunucu ve spor eğitmeni Ece Vahapoğlu, çevresinde olan hanımların form tutmasını sağlarken, kendini de asla ihmal etmiyor.