Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
24 Kasım Öğretmenler Günü paylaşımları
24 Kasım Öğretmenler Günü paylaşımları
Türkiye'de her yıl 24 Kasım, Öğretmenler Günü olarak kutlanıyor. Gün böylesine özel ve anlamlı olunca da ünlü isimlerin bu konudaki paylaşımları gecikmedi. İşte 24 Kasım'ın anlam ve önemine uygun Öğretmenler Günü paylaşımları...
Magazin 24 Kasım 2016 - 07:28

24 Kasım 1928, Türkiye Cumhuriyeti devletinin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün ‘Millet Mektepleri’nin Başöğretmenliği’ni kabul ettiği gündür. Böylesine özel ve anlamlı bir günü daha anlamlı hale getiren paylaşımlar ise şöyle oldu:

Cem Yılmaz

Bilen, öğretip paylaşan, kalplerde yer etmiş, edecek tüm öğretmenlerimizin günü kutlu olsun. Öğretmenlik sadece bir meslek değil, kalp işidir.

Armağan Çağlayan

Bütün öğretmenlerin günü kutlu olsun….

Ece Erken

Baş öğretmen Mustafa Kemal Atatürk ve tüm öğretmenlerimizin günü kutlu olsun

Demet Akalın Kurt

Öğretmenler günü kuru kuru kutlu olmasın! Tüm atama bekleyenlere güzel haberler gelsin tez vakitte inşallah

Özge Ulusoy

24 Kasım Öğretmenler Günü kutlu olsun… Atanmayı bekleyen tüm öğretmenlerimize atamaları bir an önce gelsin…

ogretmen-haber

Mehmet Ali Erbil

Baş öğretmenim ve ilk okul öğretmenim; Naciye Makal, unutmam unutmayacağım

Ahu Yağtu

Sevgili öğretmenler, öğretmenler gününüz kutlu olsun

Sibel Can

Sevgi, sabır, hoşgörü ile bizleri aydınlık yarınlara hazırlayan, ülkemizin fedakar öğretmenleri sizler her şeyin en güzeline layıksınız, 24 Kasım Öğretmenler gününüzü kutluyorum.

Ata Demirer

ata-demirer-ic

Tuğba Özay

Öncelikle Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk’ü saygıyla, sevgiyle, özlemle anıyorum. Ardından eğitimci bir ailenin kızı olmaktan gururlanarak 40 yıldır sevgili ülkemde hem verdikleri derslerle hem de yazdıkları kitaplarla binlerce öğrencinin yetişmesine emek vermiş, ömürlerini eğitime adamış sevgili annem ve babamın bu anlamlı gününü kutluyorum. Ve ardından benim üzerimde emekleri olan tüm öğretmenlerimin, ikinci annemiz ikinci babalarımızın bu güzel gününü kutluyor aramızdan ayrılanlara rahmet diliyor aramızda olanlara sağlıklı, uzun ömürler diliyorum. Bu ülkenin aydınlık yolda ilerlemesi için mücadele veren tüm emekçi öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü’nü kutluyor laik, çağdaş, demokrat, bilimden yana, sanatçı ve sporcu ruhlara sahip aydınlık nesiller yetiştirmelerini umut ediyorum. Son olarak atanmayı bekleyen öğretmenlerimizin bir an önce bu kutsal görevlerinin başında olabilmelerini arzu ediyorum. Saygılarımla .

Acun Ilıcalı

acun-ic
Son güncelleme: 10:22 - 24.11.2016