Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Acun Abi zor doyurdu
Acun Abi zor doyurdu
Acun Ilıcalı, düzenlediği gecede 4 Büyükler Salon Turnuvası yarışmacıları ve 3 Adam’la birlikte boy gösterdi.
Emre ÇEVİK
Magazin 25 Ocak 2016 - 14:30

4 Büyükler Salon Turnuvası yarışmasını yapan Acun Ilıcalı, ödül yemeğini yakın dostları Emre Belözoğlu, İbrahim Büyükak, Eser Yenen’ler ve Oğuzhan Koç'la birlikte yedi. Yarışma programlarındaki başarısı ile adından söz ettiren TV8'in sahibi Acun Ilıcalı, son yarışması 4 Büyükler Salon Turnuvası’ nın finalinden sonra oyuncular ile bir araya geldi. Rumeli Hisarında İskele Balık'ta bir araya gelen ekip, yemek sonrasında da saatlerce sohbet etti.

Foto: Emre Çevik - Eser Yenenler - Oğuzhan Koç, Emre Belözoğlu

Oyuncuların yanı sıra Acun Ilıcalı'ya Şeyma Subaşı da eşlik etti. Mekanı hep birlikte terk eden ekip bir anda dağılarak kaçıştı. Eser Yenenler ve Oğuzhan Koç, ayrı araçlara binerek hemen uzaklaşmak istedi ve İbrahim Büyükak için de, “Kurban onu seçtik sizinle o konuşacak” diyerek mekanda bıraktı.

Foto: Emre Çevik - Acun Ilıcalı, Şeyma Subaşı

Bir anda dağılan ekipten geriye kurban olarak bırakılan İbrahim Büyükak, aracını beklerken röportaj yaptı.

Foto: Emre Çevik - İbrahim Büyükak

KENDİMİ BANKAYA ATARIM

3 Adam'ın İbrahim'i “Bu gece ödül yemeğimizi yedik, turnuvanın ödülü arasında 10 gün Dominik tatili ve yemek vardı şimdi de yemeği yedik, gerçi Acun abi bizi biraz zor doyurdu ama idare ettik artık” diyerek espri yaptı. Okul yılarında da futbol ile ilgili olduğunu söyleyen Büyükak, Bursaspor'un alt yapısında da oynadığını ve kendisini yıldızlara istediğini ama annesini derslerini etkileyeceğini düşündüğü için kabul etmediğini de açıkladı.  Sözlerine devam eden Büyükak, “Annem o zaman dersleri etkiler diye kabul etmedi. Okuduk da ne oldu sanki okulla ilgili bir şey mi yaptık? İktisat okudum ama yaptığım mesleğe bakın geçi bir gün bu işler olmazsa kendimi bankaya atarım” diyerek herkesi güldürdü.