Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Acun Ilıcalı açıkladı: Survivor’da iki avuç pirinç, jilet ve sağlık kiti veriyoruz
Acun Ilıcalı açıkladı: Survivor’da iki avuç pirinç, jilet ve sağlık kiti veriyoruz
Survivor'ın yapımcısı Acun Ilıcalı, ada hayatı hakkında merak edilenleri anlattı.
Magazin 27 Mayıs 2016 - 09:53

Survivor’da TV8 ekranlarında izlenme rekorları kıran Survivor’ın yapımcısı Acun Ilıcalı, yarışma hakkında merak edilen soruları yanıtladı.

Kendisine her fırsatta adada yemek verilip verilmediği yönünde sorular yöneltildiğini belirten Ilıcalı, “Onlara temel yiyecekler, erzak olarak veriliyor. Bu erzakla yaşayın deniyor. Bu erzak da haftada bir takviye ediliyor. Erzak dediğimiz ne? İki avuç pirinç, azıcık yağ. Bununla yaşa diyoruz. Açlık sınırında yaşama bu. Bunun fazlasını vermiyoruz. Üç aydır yemek yemeden yaşıyorlar” dedi.
İşte Acun Ilıcalı’nın açıklamalarından bir kesit;

İKİ AVUÇ PİRİNÇ, AZICIK YAĞ

“Yemek yiyorlar mı? En çok bu gelir. Bu da yani soru aslında içine baktığında yanlış bir soru. Onlara temel yiyecekler, erzak olarak veriliyor. Bu erzakla yaşayın deniyor. Bu erzak da haftada bir takviye ediliyor. Erzak dediğimiz ne? İki avuç pirinç, azıcık yağ. Bununla yaşa diyoruz. Açlık sınırında yaşama bu. Bunun fazlasını vermiyoruz.

Üç aydır yemek yemeden yaşıyorlar. Zaten ne kadar başarılı olursan, bir şekilde seni suçlarlar… Bu da bizim için normal. Ben açıkçası bu işlerden motive olan bir tipim. Birisi aleyhte yazdığında daha çok konsantre oluyorum. Karşı tarafı başarımla ezmeye konsantreyim. Yani benim için birisi ile ağız dalaşına girmek… Bir yazar var ayda bir beni yazıyor mesela. Gülüyorum. Ben hep sahada cevap veriyorum. Muhattap olmuyorum niye, o polemiğin, çamurun içine girmek istemiyorum. Ben programıma konsantre olayım, programım başarılı olsun.

ADADA TUVALET YOK

Bir kere sağlık kiti var. Bayanların özel günü için de diğer bazı şeyler için de sağlık kiti var. Bir de saç traşı için üç dört yarışmacımıza özel izin verdik. Biri Hasan’dı, biri Yılmaz Morgül’dü. Cilt problemleri vardı bazılarına özel izin verdik. Onun dışında bir jilet veriyoruz bir şekilde adada yarışmacılar kendi çözümlerini buluyor. Tuvalet var mı diyorlar… Adada tuvalet yok.

N’apıyorlarsa yapıyorlar… Ona biz karışmıyoruz. Ormanlık bir adadasın… Komik bir şey söyleyeyim sana hiç de merak etmiyorum, n’apıyorlar diye. O çözümü kendi bulacak orada. Ya da uyku sorunu, kendi çözecek.”

Son güncelleme: 14:55 - 27.05.2016