Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Acun Ilıcalı: ‘Bunu saymıyorum’
Acun Ilıcalı: ‘Bunu saymıyorum’
TV8 kanalının sahibi Acun Ilıcalı, kendisiyle tanışmak isteyen kas hastası Ebru Özçelik'in hayalini gerçekleştirdi. Ilıcalı'nın özel yatıyla Boğaz turu yapan 18 yaşındaki Ebru, 'Survivor' yarışmacıları tarafından karşılandığı TV8'de stüdyoları gezdi.
Magazin 9 Eylül 2017 - 10:54

Kas erimesi nedeniyle yürüyemeyen Ebru Özçelik, geçtiğimiz günlerde en büyük hayalinin Acun Ilıcalı’yla tanışmak olduğunu söyledi. Özçelik’e sosyal medya üzerinden cevap veren Ilıcalı, “Sevgili Ebru, şu anda Brezilya’dayım. En kısa zamanda buluşmamızı organize edeceğim, istediğin beni görmek olsun” ifadelerini kullandı. Türkiye’ye dönüşünün ardından Ebru’ya destek sağlayan, internet üzerinden röportajlar yayınlayan ‘Sarı Mikrofon’un sunucusu Özkan Bozkurt aracılığıyla 18 yaşındaki Özçelik’in ailesiyle iletişime geçildi. Yapılan görüşmeler sonucu; alınan uçak biletinin ardından Ebru ve ailesi, Özkan Bozkurt’la birlikte İstanbul’a geldi. Acun Medya ekibinin havalimanında karşılaştığı Ebru Özçelik ve beraberindekiler, özel yatla Boğaz turu yaptı. Boğaz turunun ardından Acun Medya’nın bulunduğu binaya geçen Ebru’yu, ‘Survivor 2017’ yarışmacılarından Erdi Ünver ve Bulut Özdemiroğlu karşıladı. İkiliyle sohbet eden Ebru Özçelik, TV8 stüdyolarını gezip hem bilgi aldı hem de bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.

acun-ilicali-ic-2

ACUN SOSYAL MEDYA HESABINDAN PAYLAŞTI

Sevgili Ebru, İstanbul’da umarım güzel bir gün geçirmişsindir. Ne kadar hayat dolu ne kadar güler yüzlüsün. Bunu saymıyorum, O Ses Türkiye’ye de bekliyorum…

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.