Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Acun Ilıcalı FETÖ açıklamasında bulundu
Acun Ilıcalı FETÖ açıklamasında bulundu
Yapımcı Acun Ilıcalı sosyal medya hesabı üzerinden FETÖ açıklaması yaptı.
Erdinç YAPAN
Magazin 18 Ağustos 2016 - 14:24

Yakın aralıklarla Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını yaptığı Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasına katılan isimlerin FETÖ soruşturması kapsamında gözaltına alınması, dikkatlerin bu yarışmaya ve dolayısıyla yapımcı Ilıcalı’ya yönelmesine neden oldu. Ilıcalı hakkında kendisinin de FETÖ ile alakalı olabileceği imaları yapıldı, bu konu köşe yazılarına bile taşındı. Acun Ilıcalı bu imaların ve suçlamaların artması üzerine sosyal medya hesabından bir açıklama yapma gereği duydu. “Aklıevvel ve fitnecilere cevabım” başlığıyla uzun bir metin paylaşan Ilıcalı hakkındaki imalara şu yanıtı verdi:

İLGİLİ HABERKomedyen Atalay Demirci tutuklandıKomedyen Atalay Demirci tutuklandı

Acun Medya olarak bizim vatan haini Fetö konusundaki duruşumuz bellidir.

Hayatımın hiçbir döneminde söz konusu terör örgütünün lideriyle bir araya gelmedim, faaliyetlerine en küçük bir yardımda bulunmadım. Geçmişte ve bugün bu terör örgütüyle mücadeleyi yapan devlet büyüklerimize, söz konusu fitnecinin de aralarında bulunduğu güruhun saldırı ve hakaretlerine rağmen, verdiğimiz destek kamuoyunun malumu. Bu açık gerçekler ortadayken, mevcut konjonktürden yararlanmak umuduyla, gerçek karakterlerini ortaya çıkararak iftira ve fitne peşinde koşan aklıevveller, içinden geçtiğimiz zor dönemlerin bir klasiğidir.

acun 55

Bu fitnecilerden bir köşe yazarı, 11 sene içinde yarışmış 6000 (altıbin) yarışmacıdan ikisi FETÖ zanlısı çıktı diye bizim yarışmaları töhmet altında bırakmanın peşine düşmüş. İşin komik tarafı söz konusu fitneci düne kadar FETÖ iftiralarının peşinden giderek, yazılarıyla bu karanlık örgütün her türlü iftirasını sahiplenirdi. Şimdi de, darbe girişimiyle uykusundan uyanarak, kirli geçmişini unutturmak için “en iyi savunma hücumdur”u oynuyor. Bu karanlık müfteri fitnecinin farkında olmadığı bir şey var. Milletimiz bizi de, fitneci iftiracıları da zaten tanıyor ve biliyor. Dolayısıyla o çirkin “çamur at izi kalsın” taktiğini tutturması mümkün değil. Ama o dahiyane (!) araştırma önerisi, darbe gecesine kadar FETÖ projelerine her türlü desteği veren aklıevvel, fitneci köşe yazarlarını da kapsarsa kendisine kefil bulmakta zorlanabilir.

acun 66

 

Son güncelleme: 14:45 - 18.08.2016

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.