Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı’nın düğününden özel kareler! Eşini böyle takdim etti…
Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı’nın düğününden özel kareler! Eşini böyle takdim etti…
Fransa-Marsilya'da nikah masasına oturan Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı, bu akşam da St. Tropez'de düğün yaptı.
Magazin 19 Eylül 2017 - 22:49

Fransa’nın  Marsilya kentinde Türk konsolosluğunda nikahları kıyılan  Acun Ilıcalı ve  Şeyma Subaşı düğün için  Fransa’nın sahil kasabası St.Tropez’i tercih etti.

acun

Gelinliğini Instagram hesabından paylaşan Şeyma Subaşı, “Şu anda neler hissettiğimi buradan anlatmak pek samimi gelmiyor.. Keşke kalbimi ve beynimden geçenleri okuyor, görüyor olsaydınız.” notunu düştü.

acun3

Düğünde davetlilere seslenen Acun Ilıcalı, eşi Şeyma Subaşı’yı takdim ederken “Instagram fenomeni değerli eşim Şeyma Ilıcalı” ifadelerini kullanması dikkat çekti.

acun5

Düğündeki davetliler düğünde kaydettikleri görüntüleri sosyal medya hesaplarından paylaştılar.

acun2

“O INSTAGRAM FENOMENİ, DEĞERLİ EŞİM ŞEYMA ILICALI”

Düğün esanasında sahneye çıkan Acun Ilıcalı, eşi Şeyma Subaşı’yı ” O Instagram fenomeni, alkışlarınızla değerli eşim Şeyma Ilıcalı” sözleriyle sahneye davet etti.

“GÖZYAŞLARINA BOĞULDU”

8 yıldır hasretle bugünü bekleyen Şeyma, kocasının sözleriyle duygularına yenik düşüp gözyaşlarına boğuldu. Survivor müziği eşliğinde kocasına doğru yürüyen Şeyma, sahneye çıkıp davetlileri selamladı.

acun6seyma2 seyma3 seyma4za
Son güncelleme: 09:27 - 20.09.2017

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.