Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Acun Ilıcalı: “Survivor’daki en büyük şoklarımdan birini yaşadım” ( Survivor’da kim elendi?)
Acun Ilıcalı: “Survivor’daki en büyük şoklarımdan birini yaşadım” ( Survivor’da kim elendi?)
Acun Ilıcalı, Damla ve Nagihan'ın yarışma boyunca hiç konuşmadığını duyunca, büyük şok yaşadığını belirtti.
Magazin 28 Haziran 2016 - 09:35

Yarı finale yükselen Damla Can, Survivor süresi boyunca Nagihan Karadere ile hiç diyaloğu olmadığını söyledi. Acun Ilıcalı ise bu durumu yeni öğrendiğini ve çok şaşırdığını söyledi.

Şampiyonun 29 Haziran Çarşamba günü belli olacağı ‘Survivor 2016’ yarışmasının çeyre finalinde çok ilginç bir gerçek ortaya çıktı.

“NAGİHAN’LA HİÇ KONUŞMADIK”

Yarı finalde Atakan Arslan’ın rakibi olan Damla Can, “Fikir ayrılıklarımız çok fazlasıyla oldu. Çok enteresandır, Nagihan’la hiç konuşmamız olmadı. Bir tek son gün hep birlikte yemek yaptık. Çünkü iki kızın mücadelesi farklıydı. Nagihan’la çok konsantre olmuş şekilde mücadele ettik. Oyun öncesi birbirimize başarılar bile dilemedik. Belki de profesyonel bir bakış açısı yakalamaya çalıştık” ifadelerini kullandı.

İLGİLİ HABERSurvivor'da kim elendi? (27 Haziran) Survivor yarı finalist kim oldu?Survivor’da kim elendi? (27 Haziran) Survivor yarı finalist kim oldu?

Yarışmanın sunucusu ve yapımcısı Acun Ilıcalı, “Bu olayı son günü duyduğum zaman Survivor’daki en büyük şoklarımdan birini yaşadım. Aynı adada 1.5 ay ay yaşayıp tek kelime konuşmadan buraya geldiniz” şeklinde konuştu.

Son güncelleme: 13:03 - 28.06.2016