Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Acun Ilıcalı TV 8’de yayınlanan o programı bitirdi
Acun Ilıcalı TV 8’de yayınlanan o programı bitirdi
Acun Ilıcalı sahibi olduğu kanalda istediği reytingleri alamayan programları affetmiyor.
Magazin 20 Mart 2016 - 15:22

Sahibi olduğu TV 8 kanalında eğlence temalı bir yayın politikası güden Acun Ilıcalı, her ne kadar daha tematik bir yayın politakası gütse de reytingler onun için de belirleyici olabiliyor. Şimdilerde Survivor 2016’nın elde ettiği reyting sonuçlarıyla mutlu olan Acun Ilıcalı bir yandan da istediği başarıyı yakalayamayan programlarının geleceğiyle ilgili kararlara da imza atıyor. Bu imzalardan biri de geride bıraktığımız günlerde Böyle Çok Daha Güzelsin adlı yarışma için atıldı.

 

ÖMRÜ İKİ AY SÜRDÜ

Sunuculuğunu Hande Sarıoğlu'nun üstlendiği, jüriliğini Sema Çelebi ve Alp Kavasoğlu'nun yaptığı Böyle Çok Daha Güzelsin yayından kaldırıldı. Programda, kocalarının istekleri doğrultusunda kadınlar büyük bir değişime giriyor ve jürinin puanlamasıyla en çarpıcı değişime uğrayan yarışmacı haftanın birincisi oluyordu.

Gündüz kuşağında yayınlanan Böyle Çok Daha Güzelsin , reytinglerde istenilen oranlara bir türlü ulaşamamıştı. İki ay önce yayınlanmaya başlayan program ekrana veda etti.