Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı Hülya Avşar ve Ali Taran’la buluştu
Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı Hülya Avşar ve Ali Taran’la buluştu
19 yıllık eşi Zeynep Ilıcalı'dan boşanan Acun Ilıcalı, sevgilisi ve kızıyla tatile çıktı. Ünlü yapımcı tatilde eski dostlarıyla da buluştu.
Burcu ÖZEN
Magazin 9 Ağustos 2016 - 09:47

Ünlü yapımcı Acun Ilıcalı, sevgilisi Şeyma Subaşı ve kızı Melisa ile çıktığı tatilde eski dostları Ali Taran ve Hülya Avşar’la buluştu. Bir zamanlar arasının bozuk olduğu Taran’la sonradan barışan Ilıcalı’nın arasındaki buzlar tamamen eridi.

Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını ve sunuculuğu üstlendiği Yetenek Sizsiniz Türkiye programı ilk kez 2009’da Show TV ekranlarında izleyiciyle buluşmuştu. İlk sezonda juri koltuğunda Acun Ilıcalı, Ali Taran ve Oylum Talu otururken ikinci sezonda Talu’nun yerine Hülya Avşar gelmişti.

seymaacunacunseyma

Çeşme’de tatil yapan Ilıcalı ve Subaşı çifti tatilleri sırasında Avşar ve Taran’la buluştu. Ve bu buluşmayı ölümsüzleştiren Subaşı fotoğrafı Instagram’ın yeni güncellemesiyle gelen anlık fotoğrafların yayınlandığı ‘hikayem’ kısmında paylaştı.

hülyaali
Son güncelleme: 09:51 - 09.08.2016

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.