Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Acun Ilıcalı’dan Ebru Gündeş’e destek
Acun Ilıcalı’dan Ebru Gündeş’e destek
'O Ses Türkiye' jürisinden ayrılan Ebru Gündeş'e Acun Ilıcalı'dan destek...
Burcu ÖZEN
Magazin 6 Eylül 2016 - 11:56

Sevilen yarışma ‘O Ses Türkiye'de üç yıldır jüri ekibinde yer alan Ebru Gündeş, yeni sezonda programda yer alamayacağını dün sosyal medya hesabından açıkladı. Gündeş’in paylaşımı üzerine Acun Ilıcalı ve diğer jüri üyeleri de Gündeş’le çekilmiş fotoğraflarını paylaşarak destek oldu. Ilıcalı, bunun bir ayrılık değil, sadece bir mola olduğunu söyledi.

Ailevi meseleler yüzünden ayrılık kararı aldığını açıklayan Gündeş’e jüri üyelerinden ve programın yapımcısı Acun Ilıcalı’dan destek geldi. Ilıcalı, Gündeş’le çekilmiş fotoğrafını sosyal medyadan paylaşarak;

acun

“bu zor günler geçecek ve aramıza döneceksin, senin o güzel kalbin hep bizimle olacak biliyorum, bu bir ayrılık değil sadece bir mola, sen bizim ailemizin bir parçasısın ve seni çok seviyoruz :)” notunu düştü.

HADİSE’DEN DESTEK

hadise

Ebru canım sen benim için çok önemlisin… Örnek aldığım, dostluğunu sevdiğim, sanatına saygı duyduğum ve her zaman ne olursa olsun arayabileceğim koca yürekli sevdiğim dostumsun…
Senin yerin o koltukta farklı ve hep öyle kalacaktır… Yaşadığın ne olursa olsun bizim sevgimiz saygımız birbirimize değişmez.
Seni çok seven
Hadise

BOZ DA TEPKİSİZ KALMADI

murat

Çok özleyeceğim

Son güncelleme: 12:11 - 06.09.2016