Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Acun Ilıcalı’nın Miami’deki 6 milyon dolarlık malikanesi
Acun Ilıcalı’nın Miami’deki 6 milyon dolarlık malikanesi
Yapımcı, sunucu ve kanal sahibi Acun Ilıcalı aldığı malikane sonrası Miami jet sosyetesine katılıyor.
Mustafa KIZGINYÜREK
Magazin 3 Eylül 2016 - 14:04

Malikane Miami’nin zenginlerinin ve jet sosyetesinin oturduğu Palm Island bölgesinde yer alıyor. Acun Ilıcalı malikaneyi 6 milyon dolar ( 18 trilyon lira) peşin para vererek satın almış. Ilıcalı’nın komşuları arasında Kim Kardashian’lar, Barbara Walters, Gabrielle Anwar, Al Capone, Enrique Iglesias, Anna Kournikova gibi ünlü isimler yer alıyor. Malikanenin büyüklüğü 650 metrekare, 5 yatak odası, profesyonel mutfağı, özel ev sineması ve şarap mahseni bulunuyor. Ayrıca arka tarafta büyük bahçesi, bakıcılar için müştemilat evi ve otopark alanı da yer alıyor.

acun-ic-6

GERÇEK DEĞERİ 10 MİLYON DOLAR

Evin değeri 10 milyon dolarmış ancak ev sahibinin acil ihtiyacı yüzünden Acun Ilıcalı peşin para verince indirim uygulanmış ve malikaneyi satmaya razı olmuş. Malikanenin denize sıfır olmasının yanında kendine ait özel iskelesi ve tekne park alanı da bulunuyor.Ana kapı dışında malikaneye tekneyle de gelinebiliyor.

acun-villa-ic

MALİKANEYİ MIAMI’NİN ÜNLÜ EMLAK DANIŞMANI BANU ENES SATMIŞ

Daha önce iş sanat dünyasına ev ve villa satışlarıyla tanınan Türk emlak şirketi sahibi Banu Enes tarafından satılan malikane Palm Island bölgesinin en değerli mülkü arasında gösteriliyormuş. Miami’nin başarılı emlak danışmanı Banu Enes geçen hafta 350 bin dolara manken oyuncu Tolgahan Sayışman’a da Miami’de bir ev satmış.

banu-enes-ic-5