Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Acun’dan Semih’e bir uyarı daha
Acun’dan Semih’e bir uyarı daha
Survivor 2016'nın başından beri yıldızları hiç barışmayan iki yarışmacı Serkay ve Semih arasında dün akşamki konseyde yine tartışma yaşandı. Tartışma esnasında Acun'dan Semih'e uyarı geldi.
Magazin 6 Haziran 2016 - 11:01

Geçen bölümdeki ödül oyununda ilk başlarda öne geçip sonlara doğru geriye düşen ve oyunu kaybeden Gönüllüler takımından Serkay, Semih’in yalan atıp oynamak istemediğini iddia etmişti. Bu sözlerin ardından Semih ve Serkay arasında tartışma yaşandı. Semih’in sürekli tartışma esnasında rakibinin ismini değiştirip “Serkaç” diye hitap etmesinin ardından dünkü konseyde konuşan Acun’dan Semih’e uyarı geldi.

 

“SERKAÇ DİYEMEZSİN”

Acun Ilıcalı, “Semih’e de şu uyarıyı mutlaka yapacağım. ‘Serkaç’ diyemezsin. Bir insanın isminde harf değiştirerek hitap etmek hakaretin başka bir versiyonu. Bana öyle bir şey yapılsa hakaret olarak algılarım. İki taraf da bundan sonra dikkatli olacak” diyerek uyarıda bulunurken Semih ise bir daha böyle söylemeyeceği konusunda Ilıca’ya söz verdi.

Son güncelleme: 11:05 - 06.06.2016