Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Adele sahneye aldığı seyircisinin Türk olduğunu öğrenince…
Adele sahneye aldığı seyircisinin Türk olduğunu öğrenince…
Hello şarkısı ile dünyada izlenme rekoru kıran Adele, Amsterdam konserinde Türk hayranına sürpriz doğum günü kutlaması yaptı.
Magazin 9 Haziran 2016 - 14:54

Dünyaca ünlü şarkıcı Adele'in Amsterdam konserinde hayli renkli ve özel anlar yaşandı. Adele'in koyu bir hayranı olan Murat Balçık, eşi ve dostları ile doğum gününün şerefine Adele konserini izleyeme gittiğinde büyük bir sürprizle karşılaştı.

adele-ic

Adele' in konser sırasında ”Bugün kimlerin doğum günü “sorusuna o gün doğum günü olan 40-50 kişilik bir kalabalıkla birlikte el kaldıran Murat Balçık'ı bir anda sahneye davet eden ünlü şarkıcı Balçık'a ‘Nerelisin?' sorusunu yöneltti. Murat Balçık'ın “Türk'üm” cevabını vermesiyle bir anda hayranının boynuna sarılıp benim ailemin de bir kısmı Türk diyen Adele, sonra da Happy Birthday dear şarkısını Balçık için özel olarak seslendirerek onu yerine yolladı. Sahneden inen Balçık ”Aaa Adele'le selfie çektirmeyi unuttum” diye seslenince de Adele ” özür dilerim benim hatam” deyip Türk hayranını tekrar sahneye çağırarak birlikte selfie çekti.

Etiketler