Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Adele’den özel hayatıyla ilgili samimi açıklamalar
Adele’den özel hayatıyla ilgili samimi açıklamalar
Britanya'nın güçlü sesi Adele, bir dergiye samimi itiraflarda bulundu.
Magazin 1 Kasım 2016 - 17:31

25 albümüyle dünyayı kasıp kavurmaya devam eden Adele, Vanity Fair dergisinin Aralık sayısı için samimi itiraflarda bulundu. Özel hayatına dair merak edilenleri yanıtlayan 28 yaşındaki Adele, çocuğunun doğumundan sonra değişen müzik hayatı üzerine konuştu.

adeleic

Adele; “Bir çocuk sahibiyseniz, akşamdan kalma olmak bir felaket. Her şeyi yanlış bilen 3 yaşındaki garip bir çocuğu hayal edin; adeta cehennem! Önceleri sarhoş olmayı severdim fakat daha fazla ünlü olmaya başladıkça, ertesi sabah kalkar yeniden düşünürdüm: ‘Kime ne halt söyledim!’. 21 albümümdeki kadar iyi şarkı yazamayacağımı düşünen birinin bakış açısını iyi anlayabiliyorum ama önceden olduğum kadar anlayışlı değilim ve önceden yaptığım gibi darmadağın olmaya vaktim yok. O albümü yazarken tamamen kendimde değildim. Sarhoş ağzı dürüsttür. İki kadeh şarap içer ve peş peşe sigara içerdim. Ardından sözler kağıda geçer ve ertesi sabah bunun iyi olduğunu düşünürdüm. Devamında da uygun melodiyi bulurdum. Bunların hepsi bebeğim doğana kadardı. Artık eskiden olduğu kadar umursamaz değilim.’ dedi.