Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Adı Efsane’nin yeni bölüm fragmanı yayınlandı!
Adı Efsane’nin yeni bölüm fragmanı yayınlandı!
Kısa bir aradan sonra ekranlara geri dönen Adı Efsane dizisinin yeni (25. bölüm) fragmanı yayınlandı. Hakan'dan Naz'a ilk öpücük geliyor! Reyhan'ın bu ilişkiye tavrı sert oluyor! Adı Efsane'nin yeni bölümünde neler olacak? Salı günü yayınlanacak son bölümde neler oluyor? Naz, annesi ve Hakan arasında kaldığında kimi seçecek?
Magazin 28 Temmuz 2017 - 11:52

Kanal D’nin sevilen dizisi Adı Efsane’nin 25. bölüm fragmanı yayınlandı. Tanıtımda Hakan ve Naz ilk kez öpüşüyor. Naz Hakan ve annesi arasında kalarak bir ikilem yaşıyor. Seçimini kimden yana yapacağını yeni bölümde birlikte göreceğiz. İşte ‘Adı Efsane’ yeni bölüm fragmanı ve detaylar…

ÖNCEKİ BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Adı Efsane 24. Bölüm’de; Hakan ve Naz arasında duygusal bir bağ oluşuyor.
Her fırsatta karşılaşarak bir araya gelen Hakan ve Naz, geçmişte yaşadıkları olumsuz şeyleri konuşuyor ve aralarında yakınlaşma oluyor. Hakan, Melis’in gidişiyle kalbini yeni bir aşka kapatmıştı. Onu unutamayan Hakan, Naz’ın mahallelerine taşındıktan sonra ilgisi karşısında daha fazla duygularını gizlemez. Naz’dan etkilenen Hakan, aralarındaki duvarları yıkar ve ikili yeni bir aşka yelken açarlar.

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Naz, Hakan’ın ani öpücüğüne şaşırsa da içten içe mutluluğunu yüzünden gizleyemez. Bu gelen öpücük belki de büyük bir aşkın ilk başlangıcı olacaktır. Lakin bu ilişkiye geçmişteki izlerden dolayı Reyhan sert tavrını koyar. Sinan’dan pişmanlık duygusunu yaşayan Reyhan, aynı mahallenin insanlarından uzak durmasını ister. Naz, annesi ve Hakan arasındaki seçimini nasıl yapacak?

ADI EFSANE KONUSU

Adı Efsane’de Hakan, Fiko, Sadık ve Ali liseler arası turnuvada şampiyon olmuş bir basketbol takımı olarak Durmazspor isminde yeni kurulan bir kulübün seçmeleri için yola çıkarlar. Ancak Durmazspor takımına içlerinden tek seçilen Hakan olur. Bu, artık onlar için bir yol ayrımıdır. Ali ve Sadık bu yeni durumu daha kolay kabullenirken Fiko’yu karakteri ve yapmak istedikleriyle büyük bir çatışma beklemektedir.

Bu konuda Fiko’yu ve Hakan’ı en çok zorlayacak kişi Ozan olur. Ozan, Hakan’ın teyzesinin oğludur ve bir süre onlarla yaşamak üzere mahalleye gelir. Cezaevinden yeni çıkmıştır ve ufak tefek mahalle mafyası işleri yapmaktadır. Ozan’ın onlara açtığı bu karanlık yol, Fiko’nun en büyük sınavı olacaktır, tabi Hakan’ın da.

17 sene önce mahalleyi terk edip kendisine yeni bir hayat kuran Reyhan, kocasının ölmeden önce iflas etmesi üzerine kızı Naz ile birlikte eski mahallesine geri dönmek zorunda kalır. Reyhan’ın amacı, eski dost ve hasımlarının olduğu bu mahallede, geçmişin gölgesinden kurtulup hayatta kalmaktır.

Adı Efsane’nin yeni sezonunda Hakan, iyi bir sporcu olmak ve var gücüyle çalışıp yükselmek için mücadele ederken, en yakın arkadaşı Fiko madalyonun diğer yüzünde karanlık sularda yüzmeye başlayacaktır. Aynı zamanda Reyhan ve Naz’ın mahalleye gelişi ile eski sırlar gün yüzüne çıkacak ve mahalledeki tüm dengeler alt üst olacaktır.