Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Adı Zehra Dizisi ne zaman başlayacak? Adı Zehra Dizisi oyuncuları kimler? İşte dizinin konusu ve oyuncu kadrosu…
Adı Zehra Dizisi ne zaman başlayacak? Adı Zehra Dizisi oyuncuları kimler? İşte dizinin konusu ve oyuncu kadrosu…
Adı Zehra dizisi yakında FOX TV ekranlarında başlayacak. Diziseverler Adı Zehra dizisi oyuncuları kimler ve konusu ne merak ediyor. Frankfurt'ta dünyaya gelen bir kadının hikayesini anlatacak dizinin oyuncu kadrosu belli oldu. İlk fragmanı da yayınlanan Adı Zehra dizisi oyuncuları kimdir? İşte konusu...
Magazin 2 Ocak 2018 - 22:57

Yeni yılda başlayacak olan Adı Zehra dizisi için geri sayım başladı. Oyuncu kadrosu ile dikkat çeken dizinin konusu da merak ediliyor. Adı Zehra dizisi FOX Tv ekranlarında izleyici ile kısa bir süre sonra buluşacak. İlk bölümden iki fragmanı yayınlanan yeni dizi Adı Zehra oyuncuları kimler, konusu ne sorularının yanıtlarını sizlerle paylaşıyoruz. İşte tüm detaylar, fragman ve oyuncu kadrosu…

ADI ZEHRA OYUNCULARI KİMLER?

Yapımını NTC Medya/Mehmet Yiğit Alp'in üstlendiği, senaryosunu Bekir Baran Sıtkı, Murat Emir Eren ile Rana Namatlıoğlu'nun kaleme aldığı ve Taner Akvardar'ın yönetmen koltuğunda oturduğu FOX'un merakla beklenen yeni dizisi “Adı Zehra” için hazırlıklar son hız devam ediyor. “Adı Zehra”nın oyuncu kadrosunda Zeynep Çamcı, Ali Can Yücesoy ve İnanç Konukçu gibi başarılı isimler yer alacak.

ADI ZEHRA KONUSU

Frankfurt'da tutucu bir Türk ailesinin kızı olarak dünyaya gelen, 22 yaşındaki Zehra'nın, Almanya'daki yoksul ve bağnaz ailesinin evinde başlayıp, İstanbullu zengin bir ailenin sırlarla ve korkunç bir suçla gölgelenmiş konağında devam eden inanılmaz öyküsünü anlatan “Adı Zehra”nın oyuncu kadrosunda Zeynep Çamcı, Ali Can Yücesoy ve İnanç Konukçu gibi başarılı isimler yer alacak.

İŞTE İLK FRAGMAN

“Adı Zehra” yeni yılın ilk aylarında FOX izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor…

Son güncelleme: 08:17 - 03.01.2018
Magazin 2 Ocak 2018 - 22:57