Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Adını Sen Koy oyuncuları kimler? Adını Sen Koy’da Erkan Meriç ve Hazal Subaşı…
Adını Sen Koy oyuncuları kimler? Adını Sen Koy’da Erkan Meriç ve Hazal Subaşı…
Gündüz kuşağının sevilen dizisi Adını Sen Koy hafta için hergün izleyicileri ekran başına topluyor. Adını Sen Koy'da kadroya yeni katılan isimler merak ediliyor, dizinin kadrosuna geçtiğimiz günlerde Erkan Meriç ve Hazal Subaşı'da katıldı, Adını Sen Koy'un yeni oyuncuları ve mevcut oyuncu kadrosu hakkında merak edilen detaylar...
Magazin 27 Eylül 2017 - 12:37

Adını Sen Koy gündüz kuşağının dikkat çeken dizilerinden biri olarak yayın hayatına devam ediyor. Adını Sen Koy dizisine yeni sezonda yeni isimler katıldı. Adını Sen Koy’un uzun soluklu yayın hayatı 183. bölüme kadar geldi. Peki geçtiğimiz gün yayınlanan 182. bölümde neler oldu? İşte her gün Star TV’de erkana gelen Adını Sen Koy dizisinin detayları…

ADINI SEN KOY SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Salim'in evine gelen komşu kadın, Zehra'dan habersiz ona talip olur. Zehra'yı yeni sıkıntılı bir süreç beklemektedir.

Mahallenin yeni bir konuğu vardır, Sabah. Genç kızın mahalleye ‘gürültülü' girişi, gelecek günlerin işaretçisi gibidir. Sabah, Mehtap'ın emlak dükkânına yerleşmeye çalışırken hayatının temelden değişeceğinin farkında değildir.

Amerika'dan gelen bir haber konağı yeniden ayaklandırır.

Peki Ömer ve Zehra geceyi ıssız bir yerde, herkesten uzak geçireceklerdir. Zehra'nın hangi sözü Ömer'i allak bullak edecektir? Yoksa Ömer'in telefon ekranındaki fotoğrafla mı ilgisi vardır bütün bunların?

ADINI SEN KOY OYUNCULARI

Erkan Meriç kimdir?

25 Temmuz 1986 tarihinde Adana'da doğan Erkan Meriç, ilköğretim ve lise eğitimini Mersin'de tamamladı. Erkan Meriç, Mersin Üniversitesi Elektronik Otomasyon Bölümü'nden 2008 yılında mezun olmuştur.

Mankenliğe başlamadan önce en büyük hayali Galatasaray (futbol takımı)da kaleci olmak olan Erkan Meriç, 5 yıl profesyonel kalecilik yaptı. Ailesinin ısrarı ile kalecilik hayallerini bir tarafa bırakan Meriç, eğitim hayatına konsantre olarak, sporu bir yaşam şekli haline getirdi. Meriç, spor yaşamına aktif olarak Basketbol, Voleybol , Yüzme (spor) ve özellikle , Vücut geliştirme , yani body building alanında çalışmalara devam

Hazal Subaşı Kimdir?

1996 yılında İzmir'de dünyaya gelen Hazal Subaşı 20 yaşındadır. Elidor Miss Turkey yarışmasında 2016 yılı finalisti olması ile dikkatleri çeken Hazal Subaşı mankenlik yapmaktadır. İzmir Ekonomi Üniversitesi'nde Halkla İlişliler ve Reklamcılık bölümünde eğitim görmekte olan Hazal Subaşı Adını Sen Koy dizisi ile ilk defa bir dizide başrol oynayacaktır.

Yaprak Durmaz kimdir?

Yaprak Durmaz, 1988 yılında İstanbul'da doğdu. Eğitimini İstanbul Aydın Üniversitesi Moda Ve Tekstil Tasarımı Bölümü'nde tamamladıktan sonra; Kadıköy Halk Eğitim Merkezi'nde tiyatro eğitimi aldı. İlk oyunculuk deneyimini 2014 yılında rol aldığı Kurtlar Vadisi Pusu dizisi ile yaşayan Yaprak Durmaz; Şehrin Melekleri, Ağlatan Dans, İki Dünya Arasında ve Siya Memu-u Zin dizilerinin kadrosunda yer aldı.

Ezgi Baran kimdir?

Çocukluğundan beri konağa sahip olmak, konaktaki ailenin bir parçası olmak onun hayatının en önemli amacıdır. Bunun için kendini Ömer’in müstakbel eşi sayıyorken Zehra’nın kendi dünyalarına girmesine tahammül edemez ve ondan kurtulmak için her yolu mübah görür.

 

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.