Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.

Milli yenge Adriana Lima'nın çok özel görüntüleri paylaşan: Sozcu
Metin Hara’nın sevgilisi Adriana Lima sere serpe görüntülendi
Adriana Lima ile Metin Hara'nın ilişkisi gündemden düşmezken çift keyifli tatilini sürdürüyor. Bodrum tatilinin tadını çıkaran Adriana Lima, çimenlerin üzerinde güneşlenirken çarpıcı fiziği ve rahat tavırlarıyla ilgiyi üzerine çekti. Yalnız başına güneşin tadını çıkaran Lima, yeşil bikinisi ile kendine bir kez daha hayran bıraktı. Lima'nın çok özel görüntüleri Şık Hayat objektiflerine takıldı.
Emre ÇEVİK
Magazin 14 Temmuz 2017 - 16:14

Metin Hara ile Adriana Lima aşkı magazin dünyasını sallamaya devam ediyor.  Metin Hara ile yaşadığı birliktelikle sadece Türkiye’nin değil dünya magazinin de gündemine oturan Adriana Lima Bodrum tatilini sürdürüyor.

adrianalimafff36 yaşındaki top model geride bıraktığımız gün Şık Hayat objektiflerine yakalandı. Sevgilisi Metin Hara ile çıktığı tekne turu sonrası kendisini çimenlerin üzerine atan Adriana Lima burada bir süre güneşlendi.

adrianagercekSeksi bikinisiyle görüntülenen modelin rahat tavırları da dikkatlerden kaçmadı. Güneşlenirken bir yandan da cep telefonuyla ilgilenen Adriana Lima daha sonra sevgilisi Metin Hara’nın yanına döndü. Lima’nın o anları Şık Hayat objektiflerine işte böyle yansıdı.

AŞKLARINI BÖYLE SAVUNDULAR  

Brezilyalı top model Gökhan Kimsesizcan'a yaptığı açıklamada “Ben 35 yıl Metin'i beklemişim. El ele tutuşup yeni hayatımızı yaşayacağız” dedi.
Metin Hara ise “Biz öpüşmekten çekinmeyeceğiz, komplo teorileri üretenler de izlemeye devam edecek” diye konuştu.

 

 


ADRIANA LIMA’NIN ÇOK ÖZEL PODYUM GÖRÜNTÜLERİ… 

Son güncelleme: 17:06 - 14.07.2017