Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Adriana Lima ve Metin Hara’nın Bodrum’daki ilk gün kahvaltısı
Adriana Lima ve Metin Hara’nın Bodrum’daki ilk gün kahvaltısı
Geride bıraktığımız gün birlikte çıkacakları Bodrum tatili öncesi Atatürk Havalimanı'ında dudak dudağa bir şekilde görüntülenen Adriana Lima ve Metin Hara tatillerine başladı.
Emre ÇEVİK
Magazin 11 Temmuz 2017 - 13:46

Erkek arkadaşı Metin Hara ile tatile çıkan dünyaca ünlü Brezilyalı top model Adriana Lima, güne kaldığı villada kahvaltı ile başladı. Top model Adriana Lima, erkek arkadaşı Metin Hara ile dün tatil için geldiği Bodrum’da geceyi, Dereköy Mahallesi’ndeki turizmci Şeyda Karakaya’ya ait olan ve genellikle düğünler için kiralanan ‘No 81 Değirmen’ adlı özel villada geçirdi.

adriana-hara-1adriana-icc

Güne erken başlayan ünlü model Lima ve erkek arkadaşı Hara, villanın ön terasında kahvaltı yaptı. Kahvaltıda ünlü model, sık sık selfie yaptığı erkek arkadaşı tarafından öpücüğe boğuldu.

adriana-hara-2adri-8

Kahvaltıya askılı bluzu ile makyajsız çıkan ünlü modelin bol bol portakal suyu içtiği dikkati çekti. Basın mensupları ünlü modeli görüntüleyebilmek için büyük çaba harcadı. Adriana Lima’nın, gününü kaldığı villada geçireceği, yarın ise Gökova Körfezi ve Yunan adalarını kapsayan mavi tura çıkacağı öğrenildi.

adriana-hara-3adriana-kahvalti-ii

adri-kahvaltiİŞTE ÇİFTİN ROMANTİK ANLARININ VİDEOSU 

 

Son güncelleme: 16:48 - 11.07.2017