Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.

Mustafa Ceceli ile Selin İmer'in tanıştığı... paylaşan: Sozcu
Ahmet Hulusi’nin ABD’deki müritleriyle çekilen görüntüleri ortaya çıktı
Yeni nesil tasavvufçu olarak bilinen Ahmet Hulusi'nin Amerika'da çekilmiş çok ilginç görüntüleri ortaya çıktı. Mustafa Ceceli ve Selin İmer'in Ahmet Hulusi'nin kitaplarına ve öğretilerine sıkı sıkıya bağlı oldukları biliniyor
Magazin 19 Eylül 2017 - 14:17

Geçen yaz başı “Hacı” lakaplı ünlü popçu Mustafa Ceceli, 9 yıllık eşini tek celsede boşayıp 1 hafta sonra sevgilisi Selin İmer'le evlilik kararı almış, bu durum herkesi şoke etmişti. Ardından ünlü popçu gündeme bomba gibi düşen yasak aşkını bir an önce resmileştirmek için harekete geçmiş, Mustafa Ceceli'nin bu kararında akıl hocası Ahmet Hulusi'nin de büyük payı olduğu öne sürülmüştü.

selinimermustafaceceli2017
Üstelik Ceceli'nin sevgilisi sosyetik güzel Selin İmer'in sosyal medya profillerinde bile Ahmet Hulusi'nin internet sitesinin reklamını yapması ve sık sık sözlerini paylaşması ise dikkatlerden kaçmamıştı. Bütün bu gelişmeler gözleri Ahmet Hulusi'ye çevirdi. Sürekli sarı basın kartı sahibi olan 72 yaşındaki yazarın kimliği merak konusu oldu.

hulusiii

İlk kitaplarını Hulusi Akten adıyla bastıran Ahmet Hulusi'nin olay yaratacak ev buluşmalarının görüntüleri ise geçen günlerde ortaya çıktı. Mustafa Ceceli ve Selin İmer, kitaplarına ve öğretilerine sıkı sıkıya bağlı oldukları Ahmet Hulusi'nin işte bu ev buluşmalarında tanıştı.

ceceli-ic-7

Üstelik bu buluşmalara başlarda ünlü popçunun eşi Sinem Gedik de katılıyordu. İddiaya göre Sinem Gedik daha sonra bu ortamdan koptu. Bu durum da çiftin evliliğine olumsuz yansıdı.

ahedhulusi
Son güncelleme: 08:22 - 05.10.2017

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.