Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ahu Tuğba katıldığı programda şaşırtıcı açıklamalar yaptı
Ahu Tuğba katıldığı programda şaşırtıcı açıklamalar yaptı
Ahu Tuğba katıldığı programda çok şaşırtıcı açıklamalarda bulundu.
Magazin 8 Haziran 2016 - 13:08

Özge Uzun’un sunduğu “Hayat Başlasın” programına konuk olan Ahu Tuğba, hakkında yazılanlar nedeniyle Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastenesi'nde yatması gerektiğini belirterek “ama kimseye dava açmadım çünkü herkes birbirinin yüzüne bakacak” dedi. Amerika'da yaşadığını ve Türk Televizyonlarını izlemediğini belirten Tuğba, meslek kariyerinde başından geçenleri şöyle anlattı:

ahu-tugba-ic

TORUN SEVMEM

“Bizim zamanımızda daha çok jön vardı, hepsi eğitimli ve kaliteliydi. Gazinoda sahnedeyken masalara çıkıyordum. Güzel sahne şovlarım vardı. Ayıyla bile sahneye çıktım. Her şey benim fikrimdi. Şimdiki oyuncular halktan saklanıyor. Filmlerdeki kıyafetler, arabalar, evler ve eşyalar benimdi. Bizim hakkımızda neler neler yazılıyordu. Bu yüzden Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastenesi'nde yatmam gerekiyordu. Kimseye dava açmadım çünkü herkes birbirinin yüzüne bakacak. Şimdilerde herkes bir kavga içinde. Amerika'dayım Türk Televizyonu izlemiyorum. Amerika'dan kızım izliyor. Ben kızımdan başkasını sevmem, torun da sevmem. Tuğba, “Yukarıdan bana emir geliyordu. Erol Simavi, Fahrettin Aslan ve Türker İnanoğlu bana boşa diyordu adamları boşuyordum” dedi.

ahu-tugba-ic-3

DÖRT ELBİSEYE APARTMAN PARASI

Türkiye'de moda kompleksi ve gösteriş var. Abartıyı seven bir kitle var. Amerikalı'lar giyime önem vermiyor. Geçmişte büyük paralar harcıyorduk kıyafetlere. Dört elbiseye apartman parası verdiğim oldu. Kızım babasına çok benziyor, unuttum O'nu, rahatım. Ben kızıma aşığım. Ben aşık olmadım. İlk evliliğimde çok çocuktum aşık zannettim ama baktım aşk değil benimkiler. Aşkı anlamadım, evliliklerim yürümedi. Yukarıdan bana emir geliyodu Erol Simavi, Fahrettin Aslan, Türker İnanoğlu bana boşa diyordu adamları boşuyordum.”