Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ajda Pekkan: Süperstar olmasaydım, aşçı olurdum
Ajda Pekkan: Süperstar olmasaydım, aşçı olurdum
'Özge Ulusoy ile Lifestyle' programına konuk olan Superstar Ajda Pekkan, Ulusoy’a çok konuşulacak açıklamalar yaptı.
Magazin 1 Aralık 2016 - 14:48

Özel hayatı hakkında çarpıcı açıklamalar yapan ve evdeki Ajda'dan bahseden ünlü sanatçı; “Sosyal hayatım çok yok çünkü evi çok seviyorum. Çok evcilim. Yemek yaparak zaman geçiriyorum. Şimdiki aklım olsa 5 yıldızlı aşçı olurdum. Dünya mutfağını çok seviyorum. Yemek yemeyi de, yapmayı da çok seviyorum. Annelerimiz alaturka yemekleri bize çok güzel sundular yedik bitti. Ama ben yenilerle uğraşıyorum. Kendi karışımlarımı, kendi damak tadına göre ayarlıyorum. Ayrıca resim yapmayı ve dikiş dikmeyi çok severim, çok da güzel dikiş dikerim. Kendime narsist değilim ama yaptığım işte narsistim” dedi.

HAYALİ HAYVAN BARINAĞI YAPMAK
Evdeki Ajda'nın sabah kedinin kumunu toparladığından, onların hangi yemeği yiyeceğini anlamak için 4 çeşit yemek koyduğundan bahseden Süperstar “Merak ediyorum benim için kim yapar acaba bunu” dedi ve en büyük arzusunun modern bir hayvan barınağı yaptırmak olduğunun altını çizdi.

ozge

SÜPERSTAR'DAN ÖZGE ULUSOY'A İLGİNÇ TEKLİF!

Keyifli sohbetin sonları yaklaşırken rolleri bir anda değiştiren Ajda Pekkan; Özge Ulusoy'a şarkı söylemeyi düşünüp düşünmediğini sordu. “Catherine Deneuve'nin de sesi yok ama çok güzel şarkı söyledi. Konuşuyormuş gibi bizim resitatif dediğimiz teknikle, orkestrayla şiirsel gibi küçük küçük sesini çıkararak yapmanı öneririm hatta sana bu konuda da yardımcı olmak isterim” diyerek Özge Ulusoy'a teklifte bulundu.

Son güncelleme: 15:00 - 01.12.2016