Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Akasya Asıltürkmen’den doğuma saatler kala ilginç paylaşım
Akasya Asıltürkmen’den doğuma saatler kala ilginç paylaşım
Akasya Asıltürkmen sosyal medya hesabından doğuma sayılı saatler kala paylaşımda bulundu.
Magazin 3 Kasım 2016 - 09:54

Oyuncu Akasya Asıltürkmen, geride bıraktığımız Ağustos ayında altı aylık hamileyken Serdar Özerman ile dünya evine girmişti. İnternet üzerinden açtığı bir video hesabı üzerinden doğum süreciyle ilgili keyifli ve bilgilendirici videolar paylaşan Asıltürkmen, doğum için saatler sayıyor. Doğumunu sezaryen yöntemiyle yapacak olan Akasya Asıltürken doğumdan önceki son paylaşımını yaptı.

İşte Akasya Asıltürkmen’in doğum öncesi yaptığı o paylaşım:

“Postallı postallı! Yarın sabah Pera geliyor. Normal doğum yapamayacağımı 2004 senesinden beri biliyorum. Trafik kazasında kalçamda oluşan kırıklar kafasına göre kaynamış çünkü. Randevulu sezaryen yaptırıyor olmamı eleştirecek olanlar vardır elbet. Olsun, bıkmadan usanmadan açıklarım bunu. Normal süreci beklemiyorum. Ameliyattan, epidural/spinal combo’dan, sonrasından filan en ufak bir endişem yok. 15 sene önce geçirdiğim kazada dalağım da gitmişti ve ben asıl combo’yu o vakit görmüştüm ve çok şükür o sayede ne kadar güçlü olduğumu biliyorum.

akasya-asilturkmen-sli

“PERA SİZİN DE KIZINIZ”

Hastanede yanımda olacak canım arkadaşlarım, ailem; Şimdiden teşekkür ediyorum destekleriniz için. Yarın ve öbür gün sizleri bekliyorum ama en geç 16:00’ya kadar. Sonra hem ben, hem bebek dinlenmek isteriz. Bunu bilmeyenler olur da geç gelirlerse, sizden onlara açıklamanızı da isterim tabii ki. Bu konularda utanmam sıkılmam yoktur, zaten niye olsun. (Aman ayıp olur filan yok yani ) Ayrıca eğlence kısmını da yan taraftan dinliyor, size laf atıyor olacağım ama o kadar. Serdar’ı kutlar, onun heyecanını alırsanız büyük makbule geçer. Size bu konuda ihtiyacım olacak. Ha, bir de eve döndükten tam kırk gün sonra bebeği ve beni görmeye gelirseniz aşırı mutlu olurum. O süreyi kızımı semirterek, birbirimize alışarak geçirmeyi tercih ederim. Kırkı çıksın sabimin. Sonra zaten beni biliyorsunuz, eve tıkılıp kalamam, kalamam. Kızımı sırtıma takıp hepinizi dolaşacağım. Pera sizin de kızınız. (Tıpkı Munise gibi, evlatlarımı ayırmıyorum ) Bu süreçte göstereceğiniz anlayış için de ayrıca teşekkür ederim. Arada alacağım Amerikan yardımı sadece kocamdan, anneciklerimden ve babacığımdan olacak. Ay! Heyecan sıfırdı ama bunları yazınca bir hoş oldum bak. Takipte kalın anacığım, sizi habersiz koymayacağım. Hepinizi de acayip seviyorum!

Son güncelleme: 10:28 - 03.11.2016