Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Akasya Asıltürkmen düğününü erteledi
Akasya Asıltürkmen düğününü erteledi
Akasya Asıltürkmen, düğününü ertelediğini böyle duyurdu.
Magazin 17 Temmuz 2016 - 16:10

Güzel oyuncu Akasya Asıltürkmen, geçtiğimiz yıl temmuz ayında Şebnem Ferah konserinde evlenme teklifi aldığı sevgilisi Serdar Özerman ile 17 Temmuz'da nikâh masasına oturmaya hazırlanıyordu. Ancak 15 Temmuz akşamı gerçekleşen darbe girişimi nedeniyle düğününü erteledi.

22 haftalık hamile olan güzel oyuncu, sosyal medya hesabından düğün ertelemesini bu sözlerle duyurdu.

akasya

“Başkasının rüyası… Bugün uyandığımda ilk önce çiçek provasına gidecektim, ardından ufak tefek bakım işlerimi yapacak, balayı bavulumu hazırlayacak, gelinliğimi de yanıma alıp otele yerleşecektim. Sonra yarınki düğünüm için bekleyecektim heyecanla. Toparlacık göbeğimle kimbilir ne eğlenceli bir gelin olacaktım! Bütün bunların yerine dün geceden beri elim ayağım titreyerek darbecileri, galeyana gelmiş insanları, boş stüdyoları, evinize dönün diye bağıran askerleri seyrettim. Sabaha karşı üçte biraz dalmışken F16 sesleriyle ve ardından sabah ezanı ve selâ sesleriyle uyandım. Korkunç şeyler gördüm, sabah düğünümü erteledim, pastamı iptal ettim, eş dostu aradım, mesaj gönderdim, oteli, düğün mekanını aradık. Doğmamış bebeğim için endişelendim, çocukları düşündüm, sabaha kadar can verenleri. Bir arkadaşımı hastaneye bıraktık. Fenalaşmıştı stres ve uykusuzluktan. Sonra çiçeklerimi tasarlayan arkadaşıma gittim. Ertelenen düğünlerin çiçekleriyle dükkanda oturuyordu. Bana bu gelin tacını ve onun enfes buketini verdi. Kapatacaktı dükkanını birkaç gün. Çiçeklere yazık olacaktı. Benim çiçeklerimi henüz hazırlamamıştı. İki düğünün masa ve gelin çiçekleri zaten bekliyordu. Ben de başkasının rüyasıyla dolaştım sokaklarda nişanlımla birlikte. Oyun iptal etmeye alışamamışken bu da oldu işte. Şimdi diyeceksiniz “insanlar öldü, sen nelerden bahsediyorsun.” Yemin ederim on katı fazla hissediyorum her şeyi. Hormonlar öyle emrediyor çünkü. Oh olsun diyemiyorum hiçbir kayıp için. Biliyorum, onlar da birilerinin canı ciğeri. Duam, bu günleri sağduyu ile atlatabilmek. Yine tek yürek olabilmek. Dünyada ve yurtta huzur ve barış. Hepinizi seviyorum. Çok seviyorum ayırmadan. İnsanları ayırmadan sevmenin kurtuluş olduğuna inanıyorum. Uyanış ve aydınlanmanın manevi olarak gerçekleşmesi, bunun için bir kişinin bile incinmemesi dileğiyle… “

Son güncelleme: 16:18 - 17.07.2016