Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Akıllara zarar performanslarıyla Die Antwoord geliyor
Akıllara zarar performanslarıyla Die Antwoord geliyor
Die Antwoord, 5 Haziran'da İstanbul'da!
Magazin 31 Mart 2016 - 09:43

Bugüne kadar yayımladığı üç stüdyo albümü ve bu şarkıları için çektikleri birbirinden vurucu müzik videoları ile müzik endüstrisinde bütün ezberleri bozarak isimlerini zirveye yazdıran Die Antwoord, uzun zamandır beklenen destansı canlı performansı ile Türkiye’de ilk kez Dropout Festival kapsamında 5 Haziran’da Küçükçiftlik Park sahnesinde olacak.

Rap, rave, hiphop, punk, pop, dubstep karışımı benzersiz tarzları, videolarındaki ikonik sanatsal yaklaşımları ve müthiş yüksek enerjileriyle her konseri sansasyonel  etki yaratan grup aynı zamanda Hugh Jackman ile oynadıkları “Chappie” filmiyle de ünlerine ün katmıştı.

Die Antwoord' Foto: Bülten

… ve şimdi Yo-landi ve Ninja, Türk müzikseverlerin uzun süre unutamayacakları anlara imza atmak için İstanbul'a geliyor.

Die Antwoord'un yanı sıra, Modestep, Ceza, Lust, Furkan Kurt, Orkun Bozdemir, Boys N The Hood, The Fuck is Back 'in de sahne alacağı, sıra dışı  canlı ve DJ set performanslarıyla İstanbul etkinlik sahnesinin haylaz çocuğu olmaya aday Dropout Festival, tek bir güne yepyeni, benzersiz bir festival tecrübesi sığdıracak!