Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Aleyna Tilki bir günde 6 milyona ulaştı, her an artıyor
Aleyna Tilki bir günde 6 milyona ulaştı, her an artıyor
Şarkıcı Aleyna Tilki'nin yeni şarkısı 'Sen Olsan Bari' dijital platformda bir günde 6 milyonluk izlenme oranlarına ulaştı.
Magazin 28 Temmuz 2017 - 15:08

18 yaşına girmeden önce alkollü mekanlarda sahne aldığı için eleştirilen ve İstanbul valiliği tarafından hakkında bir yasak çıkartılan Aleyna Tilki o zamandan bu yana magazin dünyasının en yakından takip ettiği isimler arasında yer alıyor. Sadece özel yaşantısı ve aşk hayatıyla değil derslerinde aldığı notlarla da sürekli olarak gündeme gelmeyi başaran Aleyna Tilki bir süredir duyurusunu yaptığı şarkısını dün dijital dünya üzerinden takipçilerinin beğenisine sundu. Şimdiye kadar denenmemiş farklı bir soundla sevenlerinin karşısına çıkacağını söyleyen Aleyna Tilki, ‘Sen Olsan Bari’ adını verdiği şarkısıyla adeta patlama yaptı. 306 milyonu aşan izlenme oranlarına ulaşan Cevapsız Çınlama şarkısıyla adeta bir fenomen haline gelen Aleyna Tilki ‘Sen Olsan Bari’şarkısı ile de bu rakamlara ulaşacak gibi görünüyor. Dün internet üzerinden yayına verilen şarkı bir saat içerisinde 400 bini aşan bir izlenme oranına ulaşırken Tilki’nin şarkısı bir gün sonra 6 milyona ulaşan bir rakamı yakaladı.

ULAŞILMASI ZOR RAKAMLAR

Aleyna Tilki’nin kısa sürede ulaştığı bir tıklanma rakamları akıllara para verilerek satın alınan tıklanma oranlarını getirmiş olsa da takipçilerinin Aleyna’nın yeni şarkılarını uzun bir süredir merakla beklediği de bir gerçek. Aleyna Tilki bir günde 6 milyon gibi rakamlara ulaşırken bu seyrini sürdürürse kısa sürede yeni rekorlara imza atacağı bir gerçek.