Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Aleyna Tilki dondurmasını camdan attı
Aleyna Tilki dondurmasını camdan attı
Genç yaşında şöhret basamaklarını tırmanan ve yaptığı açıklamalarla kimi zaman tepkileri üzerine çeken Aleyna Tilki'den çok konuşulacak hareket...
Magazin 23 Eylül 2017 - 08:23

Henüz 18 yaşını doldurmadan alkollü mekanlarda sahne aldığı için Türkiye gündemine oturan Aleyna Tilki, şimdilerde yaşının dolmasını beklerken bir yandan da çıkardığı ‘Sen Olsan Bari’ adlı şarkısıyla kendisinden söz ettiriyor. Hemen her açıklamasıyla ve hareketiyle olay olan Aleyna geride bıraktığımız akşam yaptığı hareketle yine tepki çekecek gibi görünüyor.

aleyna-2

Aşk yaşadığı iddia edilen aranjör Emrah Karaduman’la birlikte İstanbul gecelerinde görülen Tilki bu defa yaptığı hareketle, çevredeki insanlar tarafından kınandı. Önceki gece Karaduman'ın kullandığı araçla Taksim, Cihangir ve Nişantaşı'na giden Aleyna, bir ara durup dondurma aldı. Ancak Tilki, tadını beğenmediği dondurmayı camdan dışarı attı.

aleyna

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.