Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Aleyna Tilki kimdir? Aleyna Tilki kaç yaşında?
Aleyna Tilki kimdir? Aleyna Tilki kaç yaşında?
Küçük yaşta sahnelerde boy gösteren Aleyna Tilki kimdir? Aleyna Tilki nasıl ünlü oldu? Henüz 16 yaşında olmasına rağmen sosyal medyada ve sahnelerde adından sıkça söz ettiren Aleyna Tilki'nin hayat hikayesi...
Magazin 12 Ekim 2016 - 10:41

Aleyna Tilki kimdir? 16 yaşında sahnelerde olmasıyla eleştirilen Aleyna Tilki nereli? İlk olarak Yetenek Sizsiniz adlı yarışmada beğeni toplayan Aleyna Tilki adım adım yükselmeye devam ediyor. Aslen Konyalı olan bir ailenin kızı olan Aleyna Tilki 1.75 boyunda ve 58 kilodur. 2000 doğumlu olan Aleyna Tilki doğum tarihini Yetenek Sizsiniz adlı yarışmada ilk olarak söylediğinde jüri üyelerini epeyce şaşırtmış, söylediği Gesi Bağları şarkısıyla ise büyük beğeni toplamıştı.

aleyna-tilki-3

CEVAPSIZ ÇINLAMA ZİRVEDE

Henüz yaşı 16 olan Tilki, Emrah Karaduman’la birlikte çıkardığı ilk şarkısı ‘Cevapsız Çınlama’ ile müzik listelerinde bir numaraya yerleşti. Şarkısının klibi Youtube'da 66 milyon izlendi. Başarısı ve bir o kadar da küçük yaşta alkollü mekanlarda sahne alması eleştirilen Tilki, Star TV ekranlarında yayınlanan ‘Duymayan Kalmasın' programına konuştu. Mesut Yar'ın ‘medyanın bu kadar üzerine gelmesi seni bozar mı?' sorusuna Tilki şöyle yanıt verdi: “Tabii ki beni eleştirmeleri ve bu konuya değinmek çok doğru. Sonuçta 16 yaşındayım psikolojimi düşünmeleri gerekir. Ama bunu sert ithamlarla yaparak psikolojimi daha çok çökerttiler… Yani psikolojimi düşündükleri iddia edilerek bir haber yapılıyor ama bu haber benim psikolojimi daha çok bozuyor. Aslında doğru şeyler söyleniyor ama çok sert bir dille söylendiği için üzülmüyor değilim. Ama bunlara karşı çokta büyük tepkiler göstermedim.

aleyna-tilki-2

ALEYNA TİLKİ’NİN TWİTTER HESABI İÇİN TIKLAYIN

ALEYNA TİLKİ’NİN INSTAGRAM HESABI

İLGİLİ HABERAleyna Tilki 16 yaşında alkollü mekanda çıktığı için eleştiriliyorduAleyna Tilki 16 yaşında alkollü mekanda çıktığı için eleştiriliyordu