Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Aleyna Tilki’nin menajeri patlamayla ilgili konuştu
Aleyna Tilki’nin menajeri patlamayla ilgili konuştu
Çocuk şarkıcı Aleyna Tilki'nin Diyarbakır'daki konserinde meydana gelen patlama sonrası gözler genç şarkıcıya çevrilmişti. Tilki'nin menajeri Şık'a konuştu.
Edda SÖNMEZ
Magazin 20 Kasım 2016 - 15:40

Önceki gece Aleyna Tilki, Diyarbakır’da bir kafede, şehit ailelerine destek amaçlı bir organizasyonda şarkı söylerken patlama meydana geldi. Patlama sonrasında çıkan izdihamda 6 kişi yaralandı. Saldırganların 12-13 yaşında olduğu tespit edilirken, kafeye iki adet boru tipi el yapımı patlayıcı atıldığı öğrenildi. Konuyla ilgili ulaştığımız Aleyna Tilki’nin menajeri Melek Hanım şunları söyledi: “Aleyna, içkisiz bir kafede sahne almıştı, şehit ailelerine destek amaçlı bir organizasyondu. Sahnede şarkısını söylerken bir anda dışarıdan çok güçlü bir patlama sesi geldi. Sonrasında ses bombası atıldığını söylediler. Biz olaya tanıklık etmedik ancak patlamanın şiddetiyle camların kırıldığını gördük, yaralılar olduğu konusunda bir bilgimiz yok.”

İLGİLİ HABERAleyna Tilki'nin konser verdiği kafeye saldırı: 6 yaralı...Aleyna Tilki’nin konser verdiği kafeye saldırı: 6 yaralı…

İLGİLİ HABERSeren Serengil'den Aleyna Tilki'ye destekSeren Serengil’den Aleyna Tilki’ye destek

Son güncelleme: 16:13 - 20.11.2016