Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Aleyna Tilki’nin yeni klibi çalıntı mı?
Aleyna Tilki’nin yeni klibi çalıntı mı?
4 günde 22 milyon kez izlenerek rekor kıran Aleyna Tilki’nin ‘Sen Olsan Bari’ adlı klibi çalıntı mı? Pek çok açıdan dünyaca ünlü şarkıcı Britney Spears'in klibine benzeyen klip "Aleyna Tilki'nin klibi çalıntı mı?" sorularını da beraberinde getirdi.
Magazin 31 Temmuz 2017 - 13:21

Son günlerde ‘Sen Olsan Bari’ adlı klibiyle oldukça gündemde olan Aleyna Tilki’nin klibinin çalıntı olduğu iddia edildi. Pop müziğin dünyaca ünlü bir ismin şarkısına benzetilen klip çalıntı mı? Detaylar haberimizde…

aleyna

Serdar Börcan'ın yönetmenliğini yaptığı klibin taklit olduğu iddiaları var…

britney

‘Sen Olsan Bari', dünyaca ünlü Amerikalı şarkıcı Britney Spears'in 1999'da ‘Crazy', 2013'te ise ‘Work B.tch' şarkılarına çekilen iki klibe de benzerliğiyle dikkat çekiyor.

aleyna1

Britney Spears ‘Crazy' şarkısının klibinde saçlarını iki yandan at kuyruğu yapmış, yüzüne pudra sürüyor.

britney1

Aleyna Tilki de aynı saç modeliyle makyaj hazırlıkları yaparken elinde fırçayla görülüyor.

Britney Spears ‘Work B.tch'in çölde çekilen görüntülerinde beyaz bir platform üzerinde grubuyla dans ederken görülüyor. Aynı görüntüleri Aleyna Tilki’nin klibinde de görüyoruz. Karar sizin…

aleyna
İlk müzik piyasasına girdiği dönemde yaşından büyük bir imaj çizdiği için eleştirilen Aleyna Tilki’nin 4 gün önce youtube’a yüklenen videosu 22 milyon 654 bin 805 kişi tarafından izlenerek önemli bir başarının altına imza attı.

 

Son güncelleme: 17:35 - 31.07.2017