Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Aleyna Tilki’ye yasak geldi
Aleyna Tilki’ye yasak geldi
Yaşı küçük olduğu halde içkili mekanlarda sahne aldığı için eleştirilen ve bir anda ülke gündeminin önemli tartışma maddelerinden biri olan Aleyna Tilki için yasak kondu.
Magazin 22 Ekim 2016 - 08:43

Her ne kadar mekanda ailesinin de kendisini yalnız bırakmadığını söylese de Aleyna için karar verildi. Cevapsız Çınlama' klibiyle müzik listelerine giren şarkıcı Aleyna Tilki (16) bugün Beyoğlu'nda Opera isimli mekanda sahneye çıkacaktı. Mekanın işletmecisi Candan Topdemir, 16 yaşındaki Aleyna için valilikten izin istedi. Ancak Valilik red cevabı verdi. Topdemir “Aleyna 18 yaşına gelince çıkarırız artık” dedi. Genç şarkıcının 18 yaşından küçük olduğu için içkili yerlerde sahne alıp alamayacağı tartışma konusu olmuştu.

KÜÇÜKSÜN ÇIKAMAZSIN!

Aleyna kendisini eleştirenlere “Lisede Turizm okuyan bir çocuk alkol yapma eğitimi alıyor. Ya da orada çalışıyor. Milli Eğitim bunu biliyor. İşini yapıyor. Bu da benim işim” diye yanıt verdi.

İLGİLİ HABERAleyna Tilki 16 yaşında alkollü mekanda çıktığı için eleştiriliyorduAleyna Tilki 16 yaşında alkollü mekanda çıktığı için eleştiriliyordu