Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ali Ağaoğlu lüks yatıyla Bebek’te balık avladı
Ali Ağaoğlu lüks yatıyla Bebek’te balık avladı
İş adamı Ali Ağaoğlu’nun geçen yıl suya indirdiği 47 metrelik süper yatı Aga 6 ile Bebek’te oltasıyla balık avladı.
Mustafa KIZGINYÜREK
Magazin 3 Mayıs 2016 - 09:30

Ünlü iş adamının, yat sahibi birçok ünlü isim gibi az vergi ödemek için milyon dolarlık yüzen sarayına, Türk bayrağı yerine Amerikan bayrağı asması dikkat çekti.

Foto: Mustafa KIZGINYÜREK

Son günlerde oynadığı reklam filmiyle gündemden düşmeyen ünlü iş adamı, önceki gün yüzen sarayında çocuklarıyla, misafirlerini ağırladı. Öğle saatlerinde Bebek açıklarına demirlettiği yüzen sarayında vakit geçiren Ali Ağaoğlu yemeğini ise Bebek'teki bir restorandan sipariş verdi.

ali-agaoglu-sli-2

Yaklaşık 10 kişilik yemek, restorandaki garsonlar tarafından, zodyak botla kıyıdan iki kilometre açıktaki tekneye kadar taşındı. Tekne personelinin botla aldığı garsonların servis ettiği yemek sonrası keyiflenen iş adamı, yüzen sarayında oğulları ve misafirleriyle balık tuttu.

ali-agaoglu-sli-3
Bir ara küçük oğullarından birinin suya düşürdüğü oltaları eğilerek sudan çıkartan Ağaoğlu, akşam hava kararına kadar balık tuttu.

Son güncelleme: 10:54 - 03.05.2016