Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ali Koç sevenlerini korkuttu
Ali Koç sevenlerini korkuttu
Geçirdiği kayak kazası sonrasında özel uçağıyla apar topar İstanbul’a getirilerek ameliyata alınan Ali Koç'un tedavisi tamamlandı
Magazin 8 Şubat 2016 - 03:23

Ünal DEMİRKAYA

KOÇ Holding Yönetim Kurulu Üyesi Ali Koç iki gün önce geçirdiği kayak kazası sonrasında özel uçağıyla apar topar İstanbul'a getirilerek ameliyata alınmıştı. Avrupa'da bir iş gezisinde olan Ali Koç, Fransa'nın ünlü kayak merkezlerinden Courchevel'de tatil yapan eşi Nevbahar Koç, çocukları Sadberk Leyla ve Kerim Rahmi ile birlikte birkaç gün tatil yapmak istemiş. Özel uçağıyla Courchevel'e uçan Ali Koç, kayak yaparken düşmüş. Kaza sonrası özel uçakla İstanbul'a getirilen Koç, Amerikan Hastanesi'nde ameliyat edildi. Kırılan omzuna çivi takılan Ali Koç'un kaburgasında da çatlak oluşmuş. Tedavisi tamamlanan Ali Koç'u yakınları ziyaret ederek taziyelerini bildirdi.

Annesinin Carlos'u

Carlos Hakan Piles

2014 yılında Valencia Futbol Kulübü'nün yöneticiliğini yapan Tarsilo Piles'in oğlu Javier Piles ile evlenen Hilal Kosif, anne olmanın heyecanını yaşıyor. Carlos Hakan'ı kucaklarına alan Hilal-Javier Piles çifti şu sıralar tebrikleri almakla meşgul.

Hilal Kosif Piles - Javier Piles

Hilal Kosif Piles yaklaşık 15 günlük minik oğlunun fotoğrafını paylaşarak mutluluğunu dile getirmiş.

Avusturya'da kayak tatili

Neslihan Sabancı

İşadamı Yalçın Sabancı'nın eşi Neslihan Sabancı, en çok seyahat eden isimlerin başında gelir. Sık sık Londra'da tatil yapan Neslihan Hanım mevsimine göre Avrupa'nın birçok şehrinde tatil yapar. Neslihan Sabancı, bu kez birkaç yakın arkadaşıyla birlikte Avusturya-Kitzbühel'e gitmiş.

Mutluluk fotoğrafı

Hacı Sabancı - Özge Ulusoy

Uzun süredir evlilik yolunda emin adımlarla bir ilişki sürdüren genç işadamı Hacı Sabancı ile sevgilisi Özge Ulusoy, artık Instagram'da sık sık birlikte fotoğraf paylaşmaktan çekinmiyor. Sabancı ve Ulusoy, önceden aralarında karar alarak birlikte fotoğraf koymama geleneklerini bozdular. Genç sevgililer hafta sonunda gündüz saatlerinde Karaköy'deki mekanları gezerek geçirdi.

 

Son güncelleme: 09:32 - 08.02.2016