Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ali Özbir eşi Esra Erol ve çocuklarıyla tatile çıktı
Ali Özbir eşi Esra Erol ve çocuklarıyla tatile çıktı
Ali Özbir eşi Esra Erol ve çocuklarıyla birlikte çıktığı tatilden en keyifli kareleri sosyal medya hesabından paylaştı.
Magazin 7 Temmuz 2016 - 13:22

Sunucu Esra Erol’la evli olan iş adamı Ali Özbir geride bıraktığımız haftalarda eşi Esra Erol yüzünden endişe dolu dakikalar yaşamıştı. Eşinin programa yetişmek için yolda olduğu bir sırada kaza geçirdiği haberini alan Özbir, sonrasında kazanın sadece maddi hasarla atlatıldığını öğrenince büyük bir sıkıntıyı da atlatmış oldu. Ailesinin üzerindeki bu huzursuzluğu dağıtmak adına bayramı da bahane ederek tatile çıkan Ali Özbir ve ailesi geçirdikleri keyifli tatilden en özel kareleri de sosyal medya hesaplarından böyle paylaştı.

ali-ozbir-ic

Büyük oğlu İdris Ali’nin oyun parkında geçirdiği keyifli vakitlerden bir kareyi; “İdrisali kendini olimpiyatta zannederse” notuyla paylaşan baba Ali Özbir, bir başka karede ise özel bir motoryat filosu olan V For Voyage’ın konukları olarak yaptıkları tekne turundan bir an paylaşmış. Özbir’in bu paylaşımda dikkat çeken detay ise; “Türkiye’min cennet olduğunu bir kez daha hatırladım. Muhteşem koylar ve denizleri ile cennet memleket” notu olmuş.

ali-ozbir-ic-2
Son güncelleme: 13:23 - 07.07.2016