Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Alina Boz’dan ‘hassas nokta’ uyarısı
Alina Boz’dan ‘hassas nokta’ uyarısı
Sosyal medya hesabından 500 bin takipçisi bulunan son dönemin güzel ve başarılı oyuncularından Alina Boz, özellikle sosyal medyayı kullanırken dikkat ettiği ve kafasına takılan hassas noktaları açıkladı.
Magazin 6 Haziran 2016 - 11:29

‘Paramparça'nın parlayan yıldızı Alina Boz,verdiği bir röportajda Instagram takipçileriyle nasıl bir iletişim içinde olduğunu anlattı. Boz, sevenlerinin mesajlarına göz kırparak ya da fotoğraflarını beğenerek cevap verdiğini belirtti.

“IRK VE DİN KONULARI HASSAS”

Kimi zaman sert yorumlarda aldığını dile getiren güzel oyuncu, bu örnekleri Instyle dergisine anlattı. Rusya'dan Türkiye'ye ilk geldiği zaman Türkçe bilmediğini ve bu yüzden arkadaşları tarafından eleştirildiğini ifade eden Boz, zaman geçtikçe bu duruma alıştığını ifade etti. Anca genç yetenek, ‘'Sadece din ve ırkla ilgili yorumlar kırıcı ve üzücü olabiliyor. Onun dışında çok da kafama takmamaya çalışıyorum” diyerek hassas noktasını dile getirdi.