Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Alişan ayakkabısını bağlattığı Çağla’nın eteğini ütüledi
Alişan ayakkabısını bağlattığı Çağla’nın eteğini ütüledi
Ayakkabısını Çağla Şikel'in bağladığı bir fotoğraf karesi paylaşan Alişan, bu defa Şikel'in eteğini ütülerken çekilmiş bir kareyi paylaştı.
Magazin 27 Eylül 2016 - 13:24

Sosyal medya hesaplarından programları öncesi sette yaşadıklarını paylaşan Alişan ve Çağla Şikel ikilisi, zaman zaman yaptıkları paylaşımlarla magazin gündeminde ses getiriyor. Geride bıraktığımız günlerde Çağla Şikel’in ayakkabısını bağlarken çekilmiş bir fotoğrafını paylaşan Alişan, gelen tepkilere kayıtsız kalmamış olacak ki bu fotoğrafı unutturmak istercesine yeni bir paylaşımda bulundu.

İLGİLİ HABERAlişan'ın Çağla Şikel paylaşımı çok konuşulacak cinstenAlişan’ın Çağla Şikel paylaşımı çok konuşulacak cinsten

Çağla Şıkel’in elbisesini ütülerken poz veren Alişan, altına “Ben de gudumun her detayıyla ilgilenirim. Bu oldu mu?” notunu düştü. Ünlü model ise aynı kareyi “Yayın öncesi kırışan elbisemi ütüleyen Alişan” notuyla sayfasında paylaştı.

alisan