Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Alişan, Eda Erol ayrılığının ardından ‘Uzatmalı sevgili’ çıktı!
Alişan, Eda Erol ayrılığının ardından ‘Uzatmalı sevgili’ çıktı!
Evlilik hazırlığı yapan ve kasım ayında evlenecekleri konuşulan Eda Erol ve Alişan cephesinden magazin sayfalarına düşen haber büyük ilgi gördü. Eda Erol sosyal medya hesabından 'Nişanlımla yollarımızı medeni iki insan gibi ayırdık' paylaşımında bulunmuştu. Ayrılık rüzgarının ardından bomba patladı. Erol'un uzun süredir birliktelik yaşadığı sevgilisini Alişan uğruna terk ettiği ortaya çıktı.
Magazin 5 Eylül 2017 - 13:14

Alişan – Eda Erol birlikteliğinde ayrılık şoku yaşanıyor. Erol Instagram hesabından Alişan ile ayrıldıklarını açıkladı. Ancak bu paylaşım kısa süre sonra Eda Erol’un kardeşi Bihter tarafından yalanlandı ve Eda Erol’un hesabının hacker’ler tarafından saldırıya uğradığı söylendi. Taraflar konuyla ilgili bir açıklama gelmezken Uçankuş, yaptığı haberle Eda Erol’un paylaşımının ardında hacker’ler olmadığını gerçeğin çok daha başka olduğunu iddia etti. Eda Erol’un böyle bir paylaşım yapmasının ardında onunla uzun bir süre birlikte olan sevgilisi Ogan Şenyolcu yatıyordu. işte Uçankuş’tan Faik Erdemli’nin Alişan ve Eda Erol arasındaki ilişkinin bittiğini ayrıntılarıyla anlatan o haber:

Ogan Şenyolcu

Ogan Şenyolcu

OGAN ŞENYOLCU KİMDİR?

Medya-haber kısmı tarafında bilinen değil ama TV yapımcıları arasında tanınan bir isim, Ogan Şenyolcu… Ogan Şenyolcu, Esra Erol'la İzdivaç programının yapım koordinatörüydü. Bizim de ayrıca bildiğimiz olay aynı zamanda Eda Erol'la bir arkadaşlığı olduğu ve Esra Erol ve Ali Özbir vasıtasıyla böyle bir arkadaşlığa adım attığıydı! Ama şimdi, hırslıydı, kızgındı, öfkeliydi. Başladı anlatmaya: “Biliyorsunuz, herkes biliyor. Biz Eda Erol'la büyük bir aşk yaşıyorduk. Ama her ne olduysa bilemiyorum, ortalık karıştı ve sonrasında bir baktım Alişan'la Eda Erol nişanlanıyor, evlenecekler haberi her yerde! Ben Esra Erol'da programının yapım koordinatörüydüm. Zaten bu olaylar benden gizli gelişirken, bir anda işten çıkarıldım. Kendimi kapı önünde bulduktan sonra sevgilimi de Alişan'la fotoğraf çektirirken gördüm. Ama o fotoğraflarda Eda'nın hiç de mutlu olmadığını, ortada bir oyun olduğunu anladım. Siz bir de bizin fotoğraflarımıza bakın…” diyerek, telefonunu açtı ve kendisiyle Eda Erol'un buram buram aşk kokan fotoğraflarını göstermeye başladı. “Bana bir oyun yapıldı, intikam almak istiyorum. Alişan'ın da bu durumu bildiğini sanmıyorum, o da oyuna geliyor” diye devam etti.

PROBLEM OLMASAYDI ALİŞAN KONUŞURDU…

Şimdi büyük bir sessizlik var. Bir ayrılık açıklaması geldi. Sonrasında hack’lendik gibi laflar edildi. Ardından taraflar birbirini takipten çıkardı. Zaten ortada bir problem olmasaydı Alişan hemen çıkıp açıklama yapardı. Tüm bu yaşananlar sonrasında akıllara gelen şu: “Demek ki, Ogan sonuçta tüm bu gelişmeleri Eda ile durumlarını, olayın mağdur tarafı olan Alişan'a bir şekilde ulaştırdı. Ve Alişan da kıyameti kopardı. Çünkü bildiği, ona anlatılan, onun anlattığı, hayal kurduğu dünyanın tamamen dışında bir başka dünyayla karşı karşıyaydı!” Alişan, evini bile döşemiş, bir yıllık kirasını bile peşin vermişti. Hatta nikah günü bile Cumhurbaşkanımızın katılabileceği bir güne göre ayarlanmıştı. Ne yapacaktı şimdi? Doğal olarak şaşkın ve susma hakkını kullanıyor. Belki de Cumhurbaşkanı'na kadar mahcup olacağını düşünüyor ama bu da yanlış! Kesinlikle anlayışla karşılanacaktır Alişan…

Son güncelleme: 18:38 - 05.09.2017

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.