Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Alişan klip ücretini çantayla ödedi
Alişan klip ücretini çantayla ödedi
Meslek hayatı boyunca sadece popçu Çelik'in 'Benimle Evlenir misin?' adlı klibinde oynayan Çağla Şikel klip orucunu Alişan için bozdu.
Magazin 13 Haziran 2016 - 12:15

Bundan 16 yıl önce Alişan’ın ‘Ah Yar’ şarkısının klibinde oynaması için götürdüğü teklifi reddeten Şikel, 16 yıl sonra ‘Ölümsüz Aşklar’ klibinde Alişan’la kamera karşısına geçti. Teklifi Alişan’a kendisi ileten Çağla Şikel, geçen hafta klip çekimini gerçekleştirdi.Teklif karşısında çok mutlu olan Alişan podyum ücreti 15-35 bin TL arasında değişen Çağla’ya “Sana ne kadar ödemem gerek?” diye sordu.

alisan-ic-1

Çağla Şikel, Alişan’dan ücret istemedi. İkili geçen hafta kamera karşına geçti. Arkadaşının yaptığı bu jesti karşılıksız bırakmak istemeyen Alişan, çekimler bittikten birkaç gün sonra klibinde bedava oynayan Çağla Şikel’e jest yapmak istemiş ve Louis Vuitton’un, Nişantaşı’ndaki mağazasına giderek, Çağla’ya 6 bin TL’lik bir sırt çantası almış.

alisan-ic-3