Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Alişan nişanlısı Eda hakkında yazdı
Alişan nişanlısı Eda hakkında yazdı
Nişanlısı Eda hakkında, "Çok güzel, çok alımlı, çok seksi bir kadınla evlenmek istemezdim, öyle de oldu" ifadelerini kullanan Alişan'dan röportajla ilgili düzeltme geldi.
Magazin 22 Temmuz 2017 - 14:24

Şarkıcı Alişan, verdiği röportajda evlilik yolunda ilerlediği nişanlısı Eda Erol ve birlikteliği hakkında açıklamalarda bulundu. Özellikle evleneceği kişi hakkında yaptığı tanımlamalar çok tartışılan Alişan sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla ifadelerinin farklı bir şekilde anlaşılmak istendiğini söyledi.

NORMAL KADIN

Alişan verdiği röportajda kullandığı; “Uzun boylu olmasını istemezdim. Hep derdim, “Elini tutunca göğüs hizamı geçmesin” diye. Çok güzel, çok alımlı, çok seksi, herkesi dönüp baktıracak bir kadınla evlenmek istemezdim. Yanımdaki kadın daha normal olmalı. Öyle de oldu şükür” laflarıyla bir anda magazin gündemine oturdu. Özellikle hayatındaki kadının özelliklerini tanımlarken kullandığı ifadeler takipçileri tarafından bir çeşit hakaret olarak algılanınca Alişan’ın konuyla ilgili bir açıklama yapması şart oldu. İşte Alişan’ın sözleriyle ilgili yaptığı o paylaşım: “Eğer evleneceğim ve sevdiğim kadınla ilgili çok seksi, çok alımlı, istediğini yapabilir, dizilerde istediği gibi öpüşür sevişir işidir saygı duyarım, yada bir erkekle tatile de çıkabilir yemeğe de gidebilir deseydim çok hoş ne kadarda tatlı bir çocuk mu diyecektiniz! O zaman sizin tabirinizle nişanlımı gömmüş değil de çok ileri görüşlü, çok centilmen çok Avrupai bir adam mı olacaktım! Herkes kendi işine kendi sevdiğine kendi ilişkisine baksın lütfen… Ayrıca ben Eda çok güzel birisi olsaydı evlenmezdim demedim! Benim için benim sevdiğim kadın dünyanın en guzel kadınıdır her zaman da bu böyle olacak… Ben nasıl herkesin evliliğine giyimine kuşamına hayat görüşüne saygı duyuyorsam herkeste bana saygı duyacak! Ben babamdan atamdan böyle gördüm ve ömrümün sonuna kadar da hiçbir şey beni değiştiremeyecek! Bundan sonra nişanlımla yada ilişkimle ilgili yanlış anlaşılmalara meydan vermemek için tek bir kelime etmeyeceğim. Son olarak şunu söyleyeyim: Ben hayatımın kadınını buldum ve çok seviyorum. Allah iyi şeyler düşünüp yazan herkesten razı olsun… Allah herkese mutluluklar nasip etsin.”