Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Alişan, görüntü vermemek için tedbiri elden bırakmadı
Alişan, görüntü vermemek için tedbiri elden bırakmadı
Şarkıcı Alişan Eda Erol ile ayrıldıktan sonra kendisini toparlamak için arkadaşlarıyla beraber Fransa'ya tatile gitmişti. Alişan kısa süreli yaşadığı Eda Erol, aşkını unutabilmek için bir süre Fransa'da yaşayacağı iddia edildi.
Magazin 18 Eylül 2017 - 14:23

Evlenmeye hazırlandığı Eda Erol ile ayrılık kararı alarak gündeme bomba gibi düşen Alişan’ın kafa dağıtmak için geçtiğimiz hafta yakın arkadaşlarıyla birlikte Fransa’nın Cannes şehrine gitmişti. Alişan’ın çevresine Cannes’da çok huzurlu olduğunu ve burada yaşamak istediğini söylediği öğrenildi.

SOSYETİK GÜZELLE BAŞ BAŞA YEMEK

Evliliğin kıyısından dönen Alişan hakkında ortaya atılan bir diğer iddia da ayrılık acısını çabuk unuttuğu yönünde… Yakışıklı şarkıcı geçtiğimiz günlerde sarı saçlı sosyetik bir güzelle salaş bir mekanda buluşup uzun uzun sohbet edip yemek yerken görüldü. Eda Erol ayrılığını unutmak için yeni arayışlara giren Alişan’ın keyfi oldukça yerindeydi. Hatta şarkıcı Alişan’ın yakın çevresine “Cannes’a gitmek istiyorum ama beni burada tutan bir şeyler var” diyerek üstü kapalı bir şekilde yeni bir aşk sinyali verdiği iddia edildi.

GÖRÜNTÜ VERMEMEK İÇİN İŞLETME EKİBİNİ UYARDI

Alişan sosyetik güzelle birlikte yemek yemek için gittiği mekanda tedbiri elden bırakmadı. Alişan’ın gittiği mekanda çalışan bir görevli ‘Alişan bey fotoğraflarının çekilmesini istemiyor, lütfen bizi zor durumda bırakmayın’ diyerek gazetecilerin fotoğraf çekmesini engelledi. Mekan çıkışı ise Alişan, kendi arabasını mekanın otoparkında bırakarak sosyetik güzelin arabasıyla görüntü vermemek için ayrıldı

ALİŞAN’A ŞANTAJ YAPILDI İDDİASI

Alişan, eski nişanlısı Eda Erol’un bir dönem aşk yaşadığı Ogan Şenyolcu ismi yüzünden adeta hayattan bezme noktasına geldi. Ogan Şenyolcu’nun, bir dönem sevgili olduğu Eda Erol’la çekilmiş olan fotoğraflarını adeta bir şantaj malzemesi gibi kullanarak ‘Fotoğrafları para karşılığında satarım’  ifadeleri iddialara göre Alişan’ı tedbir almak zorundan bıraktı. Bu olaylardan tamamen sıyrılmak ve belki de bir daha şantaja maruz kalmamak için Alişan’ın tedbirli davrandığı ve basına fotoğraf vermekten kaçınıldığı gelen bilgiler arasında…

Son güncelleme: 22:16 - 30.10.2017

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.