Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Alışveriş şenliğine ilgi büyük oldu
Alışveriş şenliğine ilgi büyük oldu
BİKAP (Başarılı İş Kadınları Platformu) tarafından organize edilen ve bu yıl ikincisi düzenlenen alışveriş şenliği önceki gün, sabahın erken saatlerinde Florya Gala Kaşıbeyaz’da start aldı
Magazin 20 Ekim 2016 - 02:52

BİKAP (Başarılı İş Kadınları Platformu) tarafından organize edilen ve bu yıl ikincisi düzenlenen alışveriş şenliği önceki gün, sabahın erken saatlerinde Florya Gala Kaşıbeyaz'da start aldı. Öznur Yakın, Bilge Eren ve Ebru Dinç'in ev sahipliğinde iki gün süren etkinlikten elde edilen gelirin tamamı Nil Eğitim ve Yardımlaşma Derneği-NEYAD'a bağışlandı.

10

Alışveriş şenliğine kendi adını taşıyan markasıyla katılan Helin Avşar, eşi Serhan Bora'yla zor günler geçirdiklerini söyleyerek, “Evliliğimizi nasıl kurtarırız diye düşünüyoruz” dedi.

11

Bir stantla şenliğe katılan Gülben Ergen, program yapacağı yönündeki haberler için, “Henüz imza atmadım ve izdivaç programı yapmayacağım” dedi.

9 12