Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Alkoçlar ailesinde herkes aşık
Alkoçlar ailesinde herkes aşık
HÜLYA Koçyiğit’in kızı, cemiyet hayatının tanınmış isimlerinden Gülşah Alkoçlar ve eşi Ender Alkoçlar’ın evliliği parmakla gösterilir cinstendir.
Magazin 15 Şubat 2016 - 00:50

Yıllardır mutlu bir aile tablosu çizen çiftten Ender Alkoçlar, eşiyle çekilmiş bir fotoğrafını Instagram'da paylaşarak “Biz 11.315 gündür kutluyoruz, maşallah” diye yazdı.


GÜLŞAH Alkoçlar'ın, oyuncu Engin Altan Düzyatan'la evli olan ve ocak ayının başında doğum yapan kızı Neslişah Alkoçlar, eşiyle bir fotoğrafını sosyal medyada paylaştı ve altına “Her geçen gün sana daha fazla aşık olmama sebep olduğun, oğlumuzu bana verip beni anne kendini de dünyanın en mükemmel babası yaptığın için teşekkürler aşkım. Seni çok seviyorum” diye yazdı.

 


ENDER-Gülşah Alkoçlar çiftinin küçük kızı Aslışah'ın ise geçen yaz başlayan aşkı devam ediyor. Arzu-Ömer Sabancı çiftinin ortanca oğlu Hakan Sabancı'yla aşk yaşayan Aslışah Alkoçlar, geçen hafta Fransa Alpleri'ndeki Courchevel'de tatil yaptı. Aslışah Alkoçlar ve Hakan Sabancı, kayak tatilinden döner dönmez soluğu Dubai'de aldı. Genç çift, kızgın çöllerde hem Sevgililer Günü'nü kutladı, hem de Hakan Sabancı'nın doğum gününü…

 

Son güncelleme: 00:51 - 15.02.2016