Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Almeda Abazi geçirdiği değişimle görenleri şaşırtıyor
Almeda Abazi geçirdiği değişimle görenleri şaşırtıyor
Yakışıklı oyuncu Tolgahan Sayışman’ın geçtiğimiz gün ailesinden isteği sevgilisi Almeda Abazi’nin inanılmaz değişimi.
Magazin 29 Kasım 2016 - 15:31

Yaklaşık iki yıldır Tolgahan Sayışman’la birlikte olan Almeda Abazi’nin kız isteme sırasında çekilmiş heyecanlı fotoğrafları, magazin dergilerinin ve gazetelerinin sayfalarını süsledi.

tolgahan-sayisman

1992 yılında Arnavutluk’ta dünyaya gelen Abazi, katıldığı üç güzellik yarışmasında da kraliçe seçilerek Miss Tiran, Miss Arnavutluk ve 2008 yılında da Miss Globe Kainat Güzeli ödüllerini kazanmış bir isim.

almeda-ic-4

Ünlü oyuncu Tolgahan Sayışman'la evliliğe doğru giden ilişkisiyle adından söz ettiren ünlü model Almeda Abazi, şov dünyasının en güzel kadınları arasında gösteriliyor.

ESTETİK BİR DOKUNUŞ

Her ne kadar güzelliği tescilli bir isim olsa da Almeda Abazi bir zamanlar çok daha farklı bir görüntüye sahipti. Estetik operasyon geçiren Abazi’nin eski fotoğraflarına bakanlar onun kemerli burnunu gözden kaçırmayacaktır.

almeda-abazi

Ünlü model kraliçe seçildikten sonra burnunu küçültüp fazla kilolarından kurtulmuş. Geride bıraktığımız yıl Survivor All Star’da boy gösteren Almeda Abazi oyunculuk eğitimi almış bir isim.

almeda-abazi-ic-4

Dansa karşı özel bir ilgisi ve becerisi olan Almeda, ‘Yok Böyle Dans’ programında da performans sergilemişti. 2013 yılında Muhteşem Yüzyıl’ın dördüncü sezonunda Valeria rolü ile kamera karşısına geçen Abazi, ayrıca Şov Bizinıs ve Konak filmlerinde de rol almıştı.

almeda-abazi-muhtesem

2008 yılında Miss Globe Kainat güzeli seçildiği döneme ait görüntüleri sosyal medyaya düşen Almeda Abazi’nin adeta bambaşka birine dönüşme serüveninden müstakbel kocasına bahsedip bahsetmediği ise belirsizliğini koruyor.

almeda-abazi-ic-2

İLGİLİ HABERTolgahan Sayışman, Almeda Abazi'yi ailesinden istediTolgahan Sayışman, Almeda Abazi’yi ailesinden istedi

İLGİLİ HABERTolgahan Sayışman'ın küvet pozuTolgahan Sayışman’ın küvet pozu

İLGİLİ HABERTolgahan Sayışman'a bölüm başı 95 bin liraTolgahan Sayışman’a bölüm başı 95 bin lira