Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Alper Kul ve Çağlar Çorumlu sesleriyle animasyon hayvanlara hayat verdi
Alper Kul ve Çağlar Çorumlu sesleriyle animasyon hayvanlara hayat verdi
Güldür Güldür'ün başarılı isimleri Alper Kul ve Çağlar Çorumlu 'Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı' adlı filmin seslendirmesini yaptı.
Magazin 20 Haziran 2016 - 14:46

Komedi dünyasının sevilen isimlerinden Alper Kul ve Çağlar Çorumlu, Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı isimli animasyon filmi için stüdyoya girdi. Filmde Max ve Duke isminde birbirine rakip iki köpeği seslendiren ünlü komedyenlerin kamera arkası çekimleri renkli görüntülere sahne oldu. Sahipleri evde yokken evcil hayvanların sürdüğü hayatı ve aksiyon dolu bir macerayı konu alan film 5 Ağustos'ta vizyona girecek.

alper-kul-ic-3

BU SESLENDİRMEYİ OĞLUM İÇİN İSTEDİM

Başarılı animasyonlara imza atan Illumination'ın bu projesinde yer almaktan çok keyif aldığını belirten Aper Kul “Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı filminin seslendirmesinde yer almayı biraz da oğlum için istedim, seslendirme yaptığım filmi birlikte izleyeceğimizi düşünmek beni heyecanlandırıyor” dedi.

alper-kul-ic-1

Çok farklı karakterleri deneyimlemeye olanak sağladığı için seslendirme projelerinde yer almaktan mutluluk duyduğunu belirten Çağlar Çorumlu ise “Filmde, evcil hayvanların sahipleri evde değilken neler yaşadıkları çok eğlenceli bir şekilde yansıtılmış. Bunun yanı sıra Max ve Duke'ün evden ayrılmasıyla başlayan aksiyon dolu bir macera izliyoruz. Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı çocuklar ve aileleri kadar gençlerin ve yetişkinlerin de keyifle izleyebileceği bir animasyon” dedi.