Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
‘Altın Kelebek’e bir eleştiri de Elçin Sangu’dan…
‘Altın Kelebek’e bir eleştiri de Elçin Sangu’dan…
Kiralık Aşk'la yıldızı parlayan Elçin Sangu, ödül almaya çıktığında yaşadıklarını sosyal medya hesabından paylaştı. Ve sahneye adı okunmadan yönlendirildiğini sitem dolu sözlerle ifade etti.
Burcu ÖZEN
Magazin 16 Kasım 2016 - 08:33

43. Altın Kelebek Ödül Töreni’nde ödülü iade eden ‘Diriliş Ertuğrul’ ekibinden sonra Elçin Sangu da sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla törenle ilgili memnuniyetsizliğini paylaştı.

 

 

Kiralık Aşk’ta Defne karakteriyle ‘En İyi Komedi Dizisi Kadın Oyuncu’ ödülünü alan Sangu, usta oyuncu Cüneyt Arkın’ın konuşmasını yaptığı sırada, ismi söylenmeden sahneye çıktı. Konuşmasına devam eden Arkın, daha sonra Sangu’ya dönerek, “Evet canım ne söyleyeceksin” diye sordu. Yaşananları toparlamaya çalışan Sangu, konuşmasına izleyicilerden özür dileyerek başladı.

elcin

Ünlü oyuncu Instagram’dan yaptığı bu paylaşımı yoruma kapattı. Olanların kendi şaşkınlığından değil, organizasyondaki eksikliklerden kaynaklandığını gösterdi.

elcinic
Son güncelleme: 09:52 - 16.11.2016