Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Amanda Cerny’den evlilik teklifinden sonra Türk bayrağı çıkışı
Amanda Cerny’den evlilik teklifinden sonra Türk bayrağı çıkışı
Sosyal medya fenomeni Amanda Cerny, bir süredir Cemal Lalek ile yaptığı paylaşımlarla Türkiye gündeminde.
Magazin 13 Ekim 2016 - 09:47

Sosyal medya son günlerde bu iki ismi konuşuyor. Birisi, Snapchat fenomeni ve milyonlarca takipçisi olan Amanda Cerny ve diğeri ‘Yozgatlı Dayı’ olarak hayatımıza giren Cemal Lalek. Sebep ise; bu ikilinin Twitter üzerinden birbirleriyle yaptıkları konuşmalar. Son olarak Amanda Cerny, elinde bir yüzük tutan fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşmış ve ‘Yozgatlı Dayı’ Cemal Lalek’e evlilik teklifinde bulunmuştu.

57fdcabb0f25441f742fae52
Türk takipçilerinin sayısında bu paylaşımlardan sonra büyük bir artış olan Amanda Cerny son yaptığı paylaşımla tüm Türkiye’nin gönlünü kazanacak gibi görünüyor. Resmi twitter hesabından balkonuna Türk Bayrağı asarken çekilmiş fotoğraflarını paylaşan Amanda Cerny, bu paylaşımına “Yeni bayrağımı asıyorum” notunu düşmüş.

amanda-ic

İLGİLİ HABERAmanda Cerny kimdir? Bir anda sosyal medyanın gündemine oturan Amanda Cerny nereli?Amanda Cerny kimdir? Bir anda sosyal medyanın gündemine oturan Amanda Cerny nereli?

İLGİLİ HABERAmanda Cerny'den Yozgatlı Dayı Cafer Lalek'e evlilik teklifiAmanda Cerny’den Yozgatlı Dayı Cafer Lalek’e evlilik teklifi

İLGİLİ HABERAmanda Cerny 'Yozgatlı Dayı Cafer Lalek'e cevap verdi, sosyal medya çalkalandıAmanda Cerny ‘Yozgatlı Dayı Cafer Lalek’e cevap verdi, sosyal medya çalkalandı

Son güncelleme: 11:39 - 13.10.2016